Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen távolságtartó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen távolságtartó? Mozaik család- lízingelt gyerek majd szakítás lentebb pontosan leírom!

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretnék tanácsot kérni tőletek mi lenne a helyes lépés. Megismerkedtem egy lánnyal 25 éves és van egy 4 éves kisfia. Eleinte kicsit zavaros volt a kapcsolat köztem és a kisfiuval de a végére megszerettem nagyon. 6 hónapig tartott a történet. az Anyukája sajnos dolgozott, gyereket nevelt amennyire tudtam besegítettem anyagilag is meg lehet túl korai volt nevelésben is. Mellette mind a ketten egyetemre járunk nyilván levelezős.

Sajnos a lány, nagyon sokat volt fáradt, és az utolsó 1 hónapban szinte alig csináltunk valamit. játszottunk a kisfiuval, fürdés, és alvás. nem voltak kalandok ami színessé tették volna a kapcsolatot. hiába beszéltem vele, kommunikáltunk a problémáinkról, stbstb meg volt az ami nagyon sok kapcsolatban hiányzik. figyeltünk a másikra, de nem tudtam elsiklani afelett, hogy 9 órakor aludt.

sajnos szakítottam vele, ő természetesen el kezdett sérelmekkel dobálózni amit nem teljesen értek.

Szeretem őket, azóta szinte minden héten viszek nekik hol gyümölcsöt, hol ruhát-játékot a kisfiúnak, de egy köszit sem kapok. természetesen telefont nem veszi fel, semmilyen levélre nem reagál. viszont beszéltem a bátyjával állítása szerint hiányzok neki. akkor nem értem miért zárkózik el. valakinek valami ötlet? köszi! ja 23éves vagyok...



#lízingeltgyerek
2019. máj. 2. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szard le őket, ne foglalkozz vele... Vicc, hogy még egy köszönömöt se mond. Ritka az olyan rendes férfi mint Te, hogy egy fiatal anyával összejön és nem csak a szex miatt, hanem komoly kapcsolat céljából és még a gyerekkel is foglalkozol, ami ugye nem a tied. Szerintem ne foglalkozz velük ezen túl, mert csak neked fog rosszul esni a dolog. Van a gyereknek egy apja foglalkozzon vele az.
2019. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
ugyanigy voltam en is, es egy koszonomot se mondott, ugyebar szakitas utan en is sok ajandekot vittem neki, 800.000ert, fel honap mulva mar a milliomossal jott ossze :D
2019. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Igazi vesztes vagy, öcsém. Keress egy nőt, aki megbecsül.
2019. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele és meg van bántva...nem is értem.
2019. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért dobtad ki, mert 9-kor alszik. 😱 Vajon miért nem áll szóba veled többet? A másik: minek ezt erőltetni? Alapvetően semmi nem változott. Ugyanúgy fáradt, 9-kor kidől. Neked ez az életmód nem kell, ezért dobtad.
2019. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a baj, hogy sose fogod megérteni, mennyi energiáját felzabálja az egyetem és a gyerek. Követelted a közös időt, nem tudtaegadni, szakítottál vele,ő meg sértett, szerintem ez így várható reakció is tőle.
2019. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. annyiban igazad van hogy jól esne. DE! reggel együtt keltünk, elvittem őket ovi-meló, majd dolgoztam. majd elmentem érte meló majd ovi és együtt voltunk a kiscsávóval! kérdezem én... lehet hogy fárasztó de mindig?? továbbvinném... én miért nem voltam fáradt ahoz hogy legalább fél-egy-másfél órát beszélgessünk ami nem arról szól hogy milyen napod volt mert azt az autóba hárman megbeszétük! nekem logikátlan sajnos ez az egész
2019. máj. 2. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

De most mit vársz, nem értjük? Gyakorlatilag dobtad őt. Ezután repesve kéne minden alkalommal a nyakadba ugrania örömében, amikor megjelensz az alamizsnáiddal.

Nem az a kérdés, hogy ki volt a hibás a kapcsolat megromlásában, de ha én dobok valakit, akkor nem várom el, hogy utána felhőtlenül turbékoljon velem.

Ha valaki szakít velem, akkor köszönöm szépen, nem kárpótol néhány kg gyümölcs. Meg nem is érteném, mi ez részedről? Arra gondolnék, hogy a lelkiismereted akarod könnyíteni ezekkel, attól még dobtál és nem szeretsz.

2019. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

persze nem kell futtatni magát mint a cirkuszi ló, meg örömtáncot járni, de legyünk már annyira intelligensek, műveltek, ha már értelmesen nem tudunk társalogni, attól még ami jár az jár :D

btw, alamizsna... viszonylag kevés fizetésből él, ezért is! a segítség valószínű, ez kimaradt.

2019. máj. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!