Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog kapcsolatból kapcsolatba ugrani!? Egy hosszabb kapcsolat után 1 héttel már mással lenni az jó?

Figyelt kérdés
2,5 évet voltunk együtt, és ő úgy lépett tovább, h egyből össze jött v.kivel. Én meg úgy vagyok, h eltelt 4 hónap de meg eszembe sem jutott, h mással legyek. Nem menne...

2019. máj. 5. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Hapsi vagy? Vagy csaj és első kapcsolat volt.

Amúgy nem jó így intézni, mert akkor viszi a "csomagot".

32/f

2019. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szar volt a kapcsolatotok már régóta, ezért is került sor a szakításra. Egy kapcsolat nem a szakításkor romlik el, hanem jóval előtte. Lehet, hogy már hónapok óta csak szenvedett veled.
2019. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már a kapcsolatotok alatt ismerkedett emberünkkel...
2019. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ffi vagyok és nekem ez a második. Én már hónapok óta nem éreztem jól magamat vele. Sőt... mindig inkább ő erőltette. Én kezdeményeztem a szakítást úgy, h már az utolsó 2 hónapban szinte lezártam magamban. Mégis hiányzik. Egy kapcsolatnak akkor van vege, ha kimondjuk, és tudatosul, h már nem beszélhetsz vele. Nincs olyan, h már közben lezárom. Amikor apám meghalt, tudtuk, h megfog halni, mégsem lehet rá felkészülni, h milyen lesz amikor tényleg nincs már ott
2019. máj. 5. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel a ribivel. Fogadd együttérzésemet apukád miatt. Légy erős!
2019. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem 3,5 év után is megcsinálta, kb három nap alatt összejött valami pitsával. És még el is várta, h elhiggyem, hogy a szakítás előtt nem történt semmi. Nekem meg három évbe telt túltenni magam a kis tetűn.
2019. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek már régen,hónapokkal ha nem évekkel ezelőtt eldöntik,hogy lezárják magukban. Közben más csajokon fantazialnak,miközben azt hiszed minden rendben van. Aztán egyszer csak közlik,hogy hello. Persze másnap már új van...tipikus.
2019. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én már hónapok óta nem éreztem jól magamat vele."


Ezt gondolom ő is érezte, tehát több hónap után végre olyan férfivel van, aki jól érzi magát vele, aki vágyik rá, aki foglalkozik vele.

2019. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatban vannak rossz időszakok. Rengetegen mennek szét aztán újra kezdik. És amikor szetmentek, ott is rosszul mentek a dolgok már egy ideje. De attól meg szereted a masikat, és nem gondolom, h az a megoldás, h keresek mást... Na mindegy
2019. máj. 5. 23:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tette az excsajom 4 éves kapcsolat után, miután lebukott a megcsalással, és szakítottam vele.

Elvett tőlem kb. 100.000 Forint értéket, és aznap este már az új srácnál aludt. Pár nap múlva kivettek együtt egy albérletet. Azóta is boldogan élnek.


Ehhez hozzátenném, hogy a hölgy egy jónevű iskola elismert tanítónője, többek között illemre és erkölcsre tanítja a ti hat-nyolc éves gyerkőceiteket.


Egy haldokló kapcsolatot le kell zárni, de aki bort iszik, és vizet prédikál, az megérdemli, hogy az élet megbüntesse őt.


Én a mai napig nem tudom lezárni magamban azt, hogy egy szende lánynak mutatkozó embert támogat az összes ismerőse abban, hogy félrekufircoljon (Konkrétan az anyja odaadta a kocsiját, hogy elmenjenek a sráccal "kirándulni", miközben még együtt éltünk. A főnöke pedig egyenesen összehozta őket.)


Remélem, az exed és az összes többi liánozós ribi is megkapja a magáét az élettől. :)

2019. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!