Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónapja szakítottunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottunk és csak egyre jobban hiányzik, mit tegyek? Volt már hogy több hónap után újra összejöttetek az exetekkel és még jobban is működött a dolog?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem az exem, másfél évig voltunk együtt. Az biztos hogy voltak problémáink de én hihetetlenül szerettem vagyis még mindig. Be látom, hogy okkal ért véget a kapcsolatunk, és rengeteg mindenre rájöttem erre a 2 hónap alatt, ami így visszagondolva elszomorít hogy akkor nem tűnt fel. Viszont az elmúlt 1 hétben napról napra rosszabbul érzem magam. Az első 2 hetes nagyon nagy összeomlás után úgy éreztem kezd kinyílni nekem a világ, buliztam rengeteget, jöttek mentek a lányok, annyival feküdtem le ebben az 1 hónapban mint eddigi életem során összesen. 4-5 napja azonban kezd rám törni az érzés, hogy -ha van ilyen- akkor ő volt életem szerelme. Egyik exemnél se éreztem ezt eddig, pedig ugyanígy hosszútávú kapcsolataim voltak, de mindegyiknél 1 hónap után túl voltam az egészen. Amióta szakítottunk 1x futottunk össze véletlenül, és a "Minden oké? Igen, veled? Igen!" sorok után el is köszöntünk egymástól. Illetve egyszer egy közös történetre emlékeztető vicces képet is küldtem neki amin nagyon nevetett, de a beszélgetést nem folytatta és én sem. Azt tudom hogy büszke ilyen szempontból, ő nem írna rám csak úgy, még ha érezne is bármit. Én sem akarok írni neki, félek attól hogy nagyon elutasító lenne. Amúgy nyilván nem fogok most itt megoldást találni a problémáimra de kicsit jó volt magamból azért kiírni. De pozitív történetek amikor a szakító fél meggondolta magát pár hónap után és azóta is vígan éltek, olyanok jöhetnek. :D

2019. máj. 14. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem nagyon fognak jönni, mert csak a káposzta jó felmelegítve.


Volt exem, akivel nekifutottunk újra, olyan is, aki el sokadjára is. De mindig rosszabb vége lett, mint elsőre.

2019. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sose lesz jobb, és sose fog megváltozni. Lépj tovább, tiltsd le, jobban jársz.
2019. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat akik fél évre külön mentek, most már házasok és gyerekük is van.

Ha együtt kell lennetek, ugy lesz.

Szerintem irj neki, lehet ő is így érez, aztán vagy jobb lesz vagy nem.

Vannak olyan problémák amik áthidalhatóak. Én drukkolok :)

2019. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat az ismerosi körömben van akiknek összejött. En úgy gondolom, h meg kell próbálni, mindig. Nincs veszteni való. Miert ne lehetne az, h egy kis külön töltött idő után rá jöttök mind a ketten, h hiányzik a másik, és azok amiket gondnak hittétek, eltörpülnek a másik hiánya mellett. Én pont ugyan annyi part tudok akiknek jól sült el, mint azoknak akiknek nem. És ezt a káposztás hasonlatot hagyjuk már... Egy párkapcsolatot semmihez nem lehet hasonlítani. Főleg nem egy töltött kaposztahoz.
2019. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Hát pont ezt jelenti, hogy nem olyan.


Valami vezetett a szakításhoz, és az továbbra is orr van. Elő fog jönni még erősebben.

2019. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm járt egy sráccal gimi elején, majd az szakított vele. 23 évesen megint össze jött vele miután kiélte magát a gyerek. Most 2 gyerekük van és egy veszekedésekkel teli házasságuk. A ff már többször válni akart.
2019. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem is negatív tapasztalataim vannak.
2019. máj. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Buriné ***** válasza:
100%
Nálunk működik.3éve mentünk szét 6hónapig külön voltunk.Egyikünk se tudott tovább lépni.Nem bántam meg hogy ujra kezdtük.Azok a semmin való veszekedések stb elmultak.Rossz volt a kapcsolatunk.Mára már nagyon is jó lett.Azóta házasok vagyunk és van egy 1 éves kisfiunk
2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: És nálatok ki kezdeményezett 6 hónap után? Beszéltetek az alatt az időszak alatt?
2019. jún. 18. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Házasságunk első évében szétmentünk másfél évre. Ebben a hónapban ünnepeltük a 36 éve tartó házasságunkat.
2019. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!