Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után magyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után magyon rosszul alakultak a dolgok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a bnommel 3,5 év után. Mint kiderült már közben ismerkedett, akivel azóta is együtt van. Tudom nyilván ha így történt akkor az az én hibám is. Persze már nem volt az igazi a kapcsolat ez tény. Amiről én is tehetek. Egyáltalán nem akarom hibáztatni a volt bnomet. Viszont amíg velem volt szinte mindenben rám volt tamaszkodva. Amivel annyira nem is volt gond. De miután szetmentunk már szinte szoba sem állt velem. Pedig nem volt csúnya szakítás. De maradtak meg elintézni való dolgok, amiket szinten nem korrektül intézett. Én lojális és toleráns voltam vele, szinte mindenben. Ő meg lenéző, és rideg meg számító. Igazából ezt nem jól viselem. Amíg velem volt és támogattam, addig tudott kedves lenni, utána meg, amikor van már más, alig ismer meg. Én tudom, h az, h ok osszejottek mellettem, az a lányon múlt. Viszont sztem nem szép dolog olyannak udvarolni akinek van baratja. Én nem vagyok ilyen. És bár ezen kívül sok mindenről nem tehet, úgy döntöttem, h találkozom a sraccal és le húzok neki 1-et vagy ahogy alakul:) Tudom, h a harag nem jó tanács adó. Viszont úgy gondolom, h egyrészt nem árt meg neki, másrészt így a volt barátnőmnek is okozok egy kis kellemetlenséget... Rossz indulat nincs bennem, de azért érezzék, h nem csak így mennek a dolgok.

#pénz #elutasítás #iagzsagtalansag
2019. máj. 14. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

"lenéző, és rideg meg számító"

Lehet. Ezt te tudod.

Viszont tele vagy rosszindulattal, hiszen fizikailag akarod megtorolni az érzelmi veszteséget.

Legyen benned tartás.

Lépj át rajta.

Előtted az élet, sok szép lány, csinosak, okosak.

Rajta!

2019. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, h mindig az a megoldás, h akkor csak tovább lépünk, és hagyjuk hogy hülyének nézzenek. Most mit tudnék mást csinálni a gyerekkel? Beszelgessek vele!? Én nem igazán rá haragszom, hanem a bnomre. De öt meg nem tudnám bántani. Viszont a fiú részéről sem volt ez korrekt azért. Azzal, h békén hagyom őket, nem nehezítem meg a dolgukat. Úgyhogy ezt gondoltam ki. Attól meg, h haragszom mind kettőre, és a fiúnak az orrára koppintok,’mert nem hagyom szó nélkül, h hülyének néztek, attól meg van tartasom szerintem...
2019. máj. 14. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Egyébként meg ne hagyd már, hogy belédsúlykolják ezt a hülyeséget; hogy Te tehetsz róla, meg a Te hibád is, hogy melletted ismerkedett. Egy nagy sz@rt! Ez az ő gerinctelensége, hogy nem kilépett; hanem melletted már ki tudja mit csinált. Nem vagy felelős a másik tetteiért semmilyen formában; bárki mondja, hogy a mecsalás két emberen múlik. Nem, egy teszi szét a lábát vagy lógatja oda a répát másnak; az az ő dontése.
2019. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!