Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szeret még az ex barátnőm?

Szakítottam vele kicsit több, mint 1 hónapja...

Ahogy én észrevettem nem tudja így igazán elengedni a dolgot... Persze ezt nem mondja, inkább az ellenkezőjét.. hogy ő már nem akar velem lenni és társai...

Ezzel semmi gond, de ami engem is elbizonytalanít az az, hogy még szoktunk találkozni, együtt aludni stb...

Ha én nem keresem keres ő.

Amikor mondtam neki, hogy mondja meg a szemembe hogy nem szeret és felejtsük el egymást nem tudta.

Ködös fejjel nem igazán látom át a dolgokat, hogy mi micsoda.. Lehet, hogy tényleg nem szeret már, csak azt sem akarja hogy mással legyek? Ha valakit jobban érdekel a story, akkor keressen privátban és elmondom részletesebben.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, párkapcsolat, szakítás

máj. 16. 17:12  Privát üzenet  

A válasz
Akkor fog kiderülni szeret-e még,ha bevállalod,hogy megmondd neki nem akarsz vele csak hébe-hóba összefutni erre-arra.Vagy rendesen vagy sehogy.És ehhez tartod magad.Aztán majd meglátod hogyan dönt,és akkor kiderül kellesz még neki,vagy sem.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 18:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakított, nem szeret, már mással van, de azt mondta hogy úgy érzi gondoskodnia kell rolam és támogatnia. Nem vagyok neki semleges. Van még remény hogy a szerelem újra feltámad...
Hogyan dolgozzam fel hogy már nem szeret a barátom?
Ha a szeretet ellentéte a közöny nem pedig az utálat, akkor van esély arra, hogy miután az exem haragból feljelentett (kamuval, amit rögtön bizonyítottam, csak, mert haragudott)...
Egy honapig egyut voltam egy nos ferfivel most szakitotam vele de o alotja szeret es nem akar el vesziteni. Igaz lehet?
Hogyan legyek túl rajta? Szerintetek már nem szeret?
Lehet, hogy az exem még mindig szeret valahol?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!