Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeret még az ex barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még az ex barátnőm?

Figyelt kérdés

Szakítottam vele kicsit több, mint 1 hónapja...

Ahogy én észrevettem nem tudja így igazán elengedni a dolgot... Persze ezt nem mondja, inkább az ellenkezőjét.. hogy ő már nem akar velem lenni és társai...

Ezzel semmi gond, de ami engem is elbizonytalanít az az, hogy még szoktunk találkozni, együtt aludni stb...

Ha én nem keresem keres ő.

Amikor mondtam neki, hogy mondja meg a szemembe hogy nem szeret és felejtsük el egymást nem tudta.

Ködös fejjel nem igazán látom át a dolgokat, hogy mi micsoda.. Lehet, hogy tényleg nem szeret már, csak azt sem akarja hogy mással legyek? Ha valakit jobban érdekel a story, akkor keressen privátban és elmondom részletesebben.



2019. máj. 16. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor fog kiderülni szeret-e még,ha bevállalod,hogy megmondd neki nem akarsz vele csak hébe-hóba összefutni erre-arra.Vagy rendesen vagy sehogy.És ehhez tartod magad.Aztán majd meglátod hogyan dönt,és akkor kiderül kellesz még neki,vagy sem.
2019. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!