Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudtok példát mondani legdurvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok példát mondani legdurvább szakításokra!? És esteleg, hogy utána még újra össze is jöttek?

Figyelt kérdés
Bármilyen történetet szívesen meghallgatok. Akár verekedős, rendőrségi esetek. Vagy, h zaklatás ért feljelentettek egymást, és utána mégis újra összejöttek. Jöhet bármi:)

2019. máj. 18. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt a barátnőm, megbocsájtottam neki mert szerettem, ezt megcsinálta 2x mindig adtam újabb esélyt, majd kidobott.

Durvának nem az, max nekem volt az akkor

2019. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haaaat ez inkább gaz. Értem, h szeretted de sajnos már az első után nem volt mirol beszélni. Ez nagy lecke volt. Remelem azóta már van egy normális bnod...
2019. máj. 18. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit akinek a barátnője a saját bátyjával csalta meg, sokszor. Először titokban, majd nyíltan lelepett a bátyjával.
2019. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanultam belőle, most is keresem azt a rendes lányt aki illik hozzám, de nincs könnyű dolgom.
2019. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyik ismerősömnek a barátnőjét a férje osszeverte elég durván. Fel dagadt a feje, a keze tiszta véraláfutás volt stb. Feljelentette, elvitte a rendőrség. Utána a csaj összejött egy másik gyerekkel, akitől kapott autot, ruhákat meg mindent. Meg kiírta a közösségi oldalon, h az a csávó a megmentője stb... Aztán rá nem sokra meg vissza ment a ferjehez... A szerencsétlen megmentő csávó meg utána Fb-on hirdette, h eladó az autó:))
2019. máj. 18. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Megcsalt nem egyszer, sokszor, mindenkivel akinek pinája volt körülötte és össze-vissza hazudott. Volt, hogy össze is verekedtünk. Később visszakönyörögte magát én meg hülye idióta visszafogadtam. Na kezdődött előlről egy pár hét után: megint kiderült, hogy megcsalt kb mindenkivel, hogy már elkezdett egy másik lánnyal járni mellettem. Végeztem vele de olyan volt mint egy bumeráng, folyton visszajött. Már annyira gyűlöltem, hogy volt hogy szex közben verekedtünk és leestünk az ágyról és még a földön is ütöttem. Évekig szexeltünk úgy hogy már nem voltunk együtt, sok barátnőjét csalta velem. Amikor aztán megdugta a gyerekkori barátnőmet is akkor végleg elegem lett. Nem beszéltem azóta egyikkel sem.

Tudom, egy idióta vagyok de akkor voltam 19 éves, most 32 évesen már nyilván nem így csinálnám.

2019. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haaaat. De itt inkább a kapcsolat volt durva, nem a szakítás:))
2019. máj. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!