Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bìrom ki a szakìtást, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bìrom ki a szakìtást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfèl èvig voltunk együtt, ő most külföldön van ès elhùzòdott az utazásom, nem tudtam utânna menni. Szakìtással fenyegetőzōtt sokszor, majdnem minden nap, azt mondta utál ès nem akar látni, majd vêgül mai napon letiltott mindenhol. A testvèrem pròbálja elèrni de nem. hallgat senkire. Az egèsz családom pròbált beszèlni vele de semmi. Többször próbáltam öngyilkosságot elkövetni amikor el akart hagyni. Ma is ezen gondolkoztam. Tudja hogy megteszem de rám se hederìt. Nagyon szeretjük egymást, azt mondta azèrt hagy el mert neki nagyobb szenvedès hogy most nem tudunk találkozni, minth a szakìtás. Règebben már 2x is letiltott de visszatért. Nagyon sokszor veszekedett de visszajött. De most ùgy èrzem elveszìtettem. Tegnap is letiltott aztân a testvèrem meggyőzte hogy beszèljen velem. Kèrtem tőle hogy ha mèrges, csak mondjon el mindennek, ne beszèljen velem, csak annyi hogy ne hagyjon el, ne blokkoljon. Ma megkèrdezte hogy utazok e, mondtam hogy nem tudom ès blokkolt. Felesèlül akart venni, olyan szerelmet adott nekem amit mèg soha nem èreztem, egymás vègzetei vagyunk, de ő azt mondta hogy neki nagyobb szenvedès velem lenni ìgy mint a szakìtás. Hogy tud valaki egyik napról a másikra elhagyni ha ennyite szeret? Tegnap megkèrdeztem tőle hogy ha a testvèrem nem beszèl vele akkor feloldott volna e, ès keresett volna e, azt mondta igen,utánna azt mondta nem, utánna azt mondta imád, aztán azt hogy nme szeret. Megkèrdeztem mièrt váltogatja a szavait? azt mondta csak a harag.


Azt mondta egy hónapja hogy nem tud nèlkülem èlni, ès hogy ha ideges ès szakìtással fenyegetőzik akkor ne vegyem komolyan, csak a harag beszêl belőle, ès tartsam az eszemben hogy nem tudna egy napot sem elviselni nêlkülem. Ezt is visszakèrdeztem tőle, azt mondta ez règen volt ès vâltozott.

Minden nap mást mond, mindìg ideges. Most reggel òta nem èrem el, letiltott. Azt mondta a testvèremnek ha ma nem utazok akkor felejtsem el. Tegnap azt mondta visszajött volna miután letiltott.

Szerintetek keresni fog valaha? Nagyob szeretjük egymást, de olyan mintha megbolondult volna, nagyon hirtelen haragù. Nem tudom hogy vèszeljem át a napokat nèlküle. Azèrt imádkozok hogy megszòlaljon a telefonom hogy feloldott. eddig mèg sose töltöttünk külön egy napot se. arra is gondoltam ha esetleg tènyleg komolyan akar szakìtani most akkor talân azt hiszi nem fog szenvedni, de pár nap mùlva majd visszatér, mert sosem voltunk egymás nêlkül napokig.

ugye vissza fog jönni?


2019. máj. 21. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok??
2019. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27,28
2019. máj. 21. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj de ez az egesz negfogalmazas es a sztori maximum 15 evesekre jellemzo.

Mit kell igy hisztizni meg fenyegetozni?

Szerintem ebbol lett elege..persze o se normalis ezekkel a tiltogatasokkal.megerdemlitek egymast ugy ahogy vagytok..de tenyleg jobb lenne elfelejteni egymast es rendezni magatokba a dolgokat.

Szerintem o mar amugy nem szeret csak jatszik veled.

Kellene keresned valaki rendeset de csak miutan mar minden okes lesz benned es nem az ongyilkossag jut eszedbe egy szakitasnal

2019. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha szakitotok.Ez nem megoldás,hogy ő odakint külföldön fenyegetőzik,te meg itthon öngyilkosságon agyalsz.Nem vagytok már gyerekek,egy kicsit komolyabban álljatok hozza ehez a dologhoz.Először fájni fog a szakitás,de ismered azt a közhelyet,hogy az élet ettől nem áll meg
2019. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki fogod bírni.
2019. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!