Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel szakítottak már úgy, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel szakítottak már úgy, h akkor léptek ki a kapcsolatból, amikor már ott volt az új!? És ezt ki hogyan tudta kezelni?

Figyelt kérdés
Van aki ezt nem tudta higgadtan tűrni? Vagy mindenki csak simán beleegyezett, és tovább lépett!?

2019. máj. 21. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelen🤗szarul de idovel jobb lett..23L
2019. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Velem is egyszer, kur.vaszarul esett, el is hordtam mindennek mind a kettőt.
2019. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Én csináltam ilyet kétszer. Az önbizalomhiányos exem meg akarta verni az újat. A normális exem hagyta az egészet, felfogta a dolgot, azóta is jóban vagyunk. Egyszer csinálták velem is, engem sem érdekelt. 27/N
2019. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Megcsapkodtam a gyereket. Amiért pofátlanul a hátam mögött, csinált dolgokat a nőmmel. De utána rá kellet jönnöm, hülyeség volt, mert csak nevettem rajtuk, nem sokáig voltak együtt, nem is csodálom flúgos az exem. Isten mentse meg az emberiséget tőle. xD
2019. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy volt, pár hónapos dolog. Nem akarta megmondani, én kérdeztem rá, úgy derült ki. Akkorát röhögtem. Ha neki ez kell, menjen. Ilyen után nem fogok pörögni.
2019. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Nem tartom etikusnak amúgy. Munkahelye előtt láttam meg és még ő kiabált velem. Támadás a legjobb védekezés. Első és utolsó eset volt hogy egy félrenevelt korcs generációból választottam barátnőt nekem nagyon fájt. Sajnos elvadultak a tinik egyre kevesebb a lelkiismeret bennük. Jelenlegi barátnőm 28 éves 2 éve gondtalanul megvagyunk.

28 F

2019. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Eddig 3-ból 2 esetben ez volt. Nem egy leányálom... :/

30n

2019. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megcsalt, nem akarta megjavitani.En kikoltoztem jan 1 a lakasbol a gyerekkel, jan 2 bekoltozott a csaj.

Belegondolni h abbol a tanyerbol eszik, abban az agyban alszik, oda kapott lakaskulcsot mar csak a hab volt a tortan, de meltosaggal viseltem. Par het beszelgetes utan rajottem h engem/minket itt mar nem szeretnek, minek gancsoskodjak, duhongjek, tegyek keresztbe. Meg csak nagyon nem is sirtam ezutan, teljes apatia volt es tulelesre jatszas. Tudtam h jon majd olyan aki szeret es megbecsul.

Ossze sem lehet hasonlitani az uj paromat az exemmel. Szoval kemeny volt de abszolut megerte.

2019. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Történt 26f..

De érdekes , hogy az ilyen esetek többsége a férfiak oldalára libben..

2019. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.


Megcsalt, lebukott, szembesítettem vele. Majd elmentem otthonról, amíg összepakolta a legszükségesebb dolgait.

Pár nappal később lett fuvar, hogy a bútorait is elvigye az új pasijához.


Gyakorlatilag kiraktam a lakásból, nem tartottam vissza, azt akartam, hogy menjen.

2019. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!