Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindkét felet megviseli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét felet megviseli a szakítás?

Figyelt kérdés
Banális lehet, de igaz az persze, hogy aki szakít azt is megviselheti, és neki is időre van szüksége, hogy felépítse magát újra, egy másik párkapcsolathoz.

2019. máj. 22. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez nagyon sok tényezőtől függ. Az adott kapcsolat és a kimenetele sokat számít pl.
2019. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó. Ha már régóta szenved a kapcsolatban és végre lép, akkor könnyen lehet, hogy csak megkönnyebbül.
2019. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szakítás mindekit megvisel, aki kötődött a másikhoz. Van aki csak belesodródik kapcsolatokba, de mélyebb érzelem, kötődés nincs, csak kényelemből benne ragadt, ő például érezhet felszabadult örömöt is, hogy újra szabadság van.
2019. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg tényezőtől függ. Léptem már túl 2 hét alatt olyan kapcsolaton, amiben velem szakítottak, de volt olyan is, hogy én szakítottam, mégis kellett másfél év túllépni rajta.
2019. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Általában igen. Valami extrém módon kapcsolatfüggőnek kell ahhoz lenni, hogy valaki annyira rá legyen hangolódva az új párjára, hogy szeme sem rebbenjen egy szakítás után és élje tovább az életét az új párjával
2019. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nem. Sőt van hogy a szakító felet már teljesen hidegen hagyják a másik érzései.
2019. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan kapcsolatom ami nagyon megviselt és volt olyan is aminél inkább megkönnyebbülést, felszabadultaágot éreztem. Ez alapján azt mondom, hogy egy kapcsolat felbomlása van, hogy nem egyformán viseli meg a feleket.
2019. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kapcsolatom amiből kiléptem 1 év után kb., és megkönnyebbülést éreztem, a lány akit akkor elhagytam eléggé szenvedett. Majd utána kibekultunk és meg 2 évig együtt voltunk, amikor újra szakitottam vele. Na akkor engem iszonyatosan megviselt, és ő meg már rá pár nappal vagy már alattunk is össze jött mással és boldog lett.
2019. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!