Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csináltatok a kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok a kapott ajándékokkal szakítás után?

Figyelt kérdés
Ajándékok, képek stb.
2019. máj. 22. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A képek maradnak a laptopon és a Google photos-on, az egyéb dolgokkal semmit. AMi olyan azt használom, hordom tovább. AZok csak tárgyak. Nyilván nem dobok ki könyveket vagy a kedvenc plüss macim.
2019. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
van ami kuka de kedvenc bandás póló, billentyűzet, amik nem rá emlékeztetnek azok maradtak mindennapi használatban :) többit meg kidobtam, illetve volt amit elajándékoztam...
2019. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit csak jófejségből tartottam meg (szóval már akkor se tetszett, mikor kaptam) attól megszabadultam. A többi beépült a mindennapjaimba, nem fogok azért kidobni pl egy könyvet mert az exemtől van. A képek szépen le vannak mentve, de csak gépre ahol ritkán látom a mappát, de lehet, hogy azok is törölve lesznek.
2019. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van amit megtartok van amit tovább passzolok,vagy kidobom.

Exemtől pl van egy szíves feliratos párnám,azzal alszok.Nem dobom ki,mert egy féregtől kaptam

2019. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami értékes volt azt visszaadtam.
2019. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!