Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti visszaírnátok az exeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaírnátok az exeteknek, ha írna?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja dobott engem, azóta párszor írt nekem, eddig visszaírtam neki, mert még szerelmes voltam belé. Valamelyik nap véletlenül összefutottunk és másnap írt, csak annyit hogy szia. Erre már nem írtam vissza, mert szerintem meg sem érdemli. Szerintetek jól tettem?
2019. máj. 22. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert dobott teged?az nem derult ki ebbol..

Ha csak valami mondvacsinalt indokkal akkor ne irj neki vissza.ne jatszhasson veled.

Ha esetleg te hibaztal es azert,akkor ha meg erdekel teged irj vissza

2019. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én jó voltam hozzá, kb mindent megtettem volna érte, ő meg annyira nem becsült meg, hogy üzeneten keresztül szakított velem
2019. máj. 22. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne irj vissza,felejtsd el :)
2019. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Legyen önbecsülésed!
2019. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Én nem irnék vissza.Még azt gondolná,hogy most is oda vagyok érte.
2019. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor egyszer megtettem abból nem sült ki semmi jó sőt...
2019. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha rám írnak az a minimum, hogy visszaírok. Az más kérdés, hogy egy ex esetében valószínű azt írnám, hogy nem akarok vele beszélgetni.
2019. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!