Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább jol dontottem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább jol dontottem?

Figyelt kérdés

Tegnap szakitottam baratnommel 10 honapig voltunk egyutt en 19f o 17l

Voltak kisebb nagyobb vitak mar igy a vege fele szova is tettem azt is hogy erzem hogy nem szeret,tavolsagtarto erre azt mondta valtoztat

En tobbet adtam bele ebbe az egesz kapcsolatba mint o . Voltunk egy tarsasagban a minap erre masokat nez, velem nem foglalkozik , megcsokolni se lehet lassan haza fele szova tettem erre otthagyott eltelt 4 nap nem irt . En rairtam hogy mi volt ez amit nem nekem kellett volna talan.. erre flegmaskodott en meg irtam hogy nem kellesz mar nekem szia erre irta hogy okes szia es ennyi volt jol dontottem?


2019. máj. 23. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hat most kene a legszerelmesebbnek lennetek. Főleg ennyi idősen. Egy jó kapcsolat nem ilyen 10 hónap után... Sztem ne bánd.
2019. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél.
2019. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le, hogy már nem akart benne lenni ebben a kapcsolatban, de nem volt benne annyi gerinc, hogy ő mondja meg, hogy vége, ezért arra játszott, hogy te mondd ki. De jól tetted, ez biztos.
2019. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lilla64 ***** válasza:
Helyesen döntöttél.Még fiatal vagy,találsz másikat.
2019. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem bantam meg a szakitast :) lesz mas koszonom a valaszokat
2019. máj. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!