Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a megoldás ha vége lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha vége lett a kapcsolatomnak, és nem tudom megbocsátani magamnak?

Figyelt kérdés
Amikor benne voltam a kapcsolatban, nem éreztem igazán jól magamat. És nem tettem bele magamat úgy ahogy kellett. Aztán miután vege lett rájöttem, h sokkal több pluszt adott nekem, mint rosszat. Próbálom elfogadni, h olyan embert vesztettem el a saját hibáim miatt, aki fontos volt nekem, de nem tudok megbocsátani magamnak. Van erre v.mi módszer, ami segíthet?

2019. máj. 23. 07:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%
Mi volt az oka a szakításnak? Ez is fontos kérdés
2019. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Te ferfi vagy, vagy no?
2019. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem, h nem ő az igazi, és nem úgy álltam hozzá. Sok mindenen átmentünk együtt, ami szépen lassan összekovacsolt minket. Csak állandóan dolgoztunk, sok volt a stressz, és elmentünk egymás mellett. Kozben nála bejött egy harmadik fel. És úgy gondolom, h én 80%-ban hibás vagyok.
2019. máj. 23. 08:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2019. máj. 23. 08:28
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

A ferfiak kepesek arra hogyha kapcsolatban vannak akkor csak azt latjak hogy a parkapcsolat lekorlatozza oket es megijednek a szabadsag elvesztesetol meg attol, hogy mostmar nem vadaszhatnak a nokre. Persze amikor szinglik lesznek es rajonnek hogy a szomszed kertjeben sem zoldebb a fu akkor megbanjak a szakitast. Ezert van az hogy a ferfiak tobbszor akarnak visszamenni egy ‘szar’ kapcsolatba.


En a helyedbe feldolgoznam a szakitast, ha ugy erzed a lany nem volt az igazi, akkor az mar nem is lesz az...

2019. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lilla64 ***** válasza:
78%

Ha neki még nincs kapcsolata,akkor félrerakod a büszkeségedet és bocsánatot kérsz.

Álltalába igy vagyunk,hogy amikor elvesztünk valakit akkor jövünk rá,hogy sokat jelentett nekünk.

2019. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kései Sirató ***** válasza:
35%

Azt tudod tenni, hogy tanulsz a hibádból, és a következő kapcsolatodnál mindent beleadsz.


Őt már felejtsd el, főleg, mert nem ő volt az igazi. Azt az ember érzi.

2019. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De van olyan, h igazi!?
2019. máj. 23. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mikor lett vége? Ha nincs senkije, keresd fel.
2019. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát, igen, utólag sokkal okosabban látjuk a dolgokat. Meddig voltatok együtt? Van sejtésed arról, hogy ő hogy állna hozzád, ha közelednél?
2019. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!