Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan 30-on túli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30-on túli férfi, aki egyedül van egy szerelmi csalódás után és képtelen önmagának megbocsátani, hogy hagyta magát használni és átverni? Mit tesztek szerelmi bánat ellen? 33F

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont előtte állok ennek, és még nem tudom hogy fogom bírni a szituációt.
2019. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyenen is túl vagyok. Mindegyikből tanultam, ma már nem tudják ugyan azokat megcsinálni velem. Viszont ha nem tanultam volna belőlük, akkor még mindig ott tartanék, ahol 10-15 éve.

"3 napig" (nyilván ez arra utal, hogy nem sokáig) padlót fogsz, majd fölállsz, leporolod magad és megmutatod a világnak, hogy jobb, erősebb vagy, mint voltál - ezt kell csinálni.

36/F

2019. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok rajta. Pár éve volt ilyen.
2019. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!