Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már féléve szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már féléve szakítottam a barátnőmmel aki teljesen oda volt értem de azóta sem keres?

Figyelt kérdés

2év után kezdet ellaposodni a kapcsolatunk és úgy döntöttem hogy szakítok, nem volt könnyű mert tudtam hogy nagyon szeret..(jobban szeretet min én őt) de a szakítás óta sosem kereset csak egyszer még a szakítás után, hogy találkozni szeretne de én nem mentem bele, de azóta semmi. Ilyen hamar túltette magát?


24F


2019. máj. 24. 11:19
1 2
 1/13 lilla64 ***** válasza:
100%
Gondolom igen.De ha te akartál szakitani vele ez most ne zavarjon.
2019. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
2 év már bőven sok idő, hogy valaki túltegye magát egy szakításon.
2019. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondolod,hogy utánad fog epekedni egész életében?Nem biztos,hogy elfelejtett,de nincs oka keresni téged.Ennyi idő után meg már tud mással is szexelni úgy,hogy nem rád gondol közben.
2019. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hupsz, elnéztem :D Fél év is elég hozzá.
2019. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akar ezen sokáig őrlődni, és úgy gondolta, hogy ha nem tartja veled a kapcsolatot, akkor könnyebben túllép a szakításon.

Vagy te szeretnéd, hogy keressen még?

2019. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Fél év azért elég hosszú idő, nem kizárt, hogy már túltette magát ezen. Eddig valószínűleg azért nem keresett, mert így könnyebb volt feldolgoznia a szakítást.
2019. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van tartása, és nem fog megalázkodni. Teljesen igaza van! Azért kellett volna keresnie, hogy többször is el tudd utasítani? Ha meg te akarsz tőle valamit, majd keresed te.

Már ha azóta nem happolta el előled egy élelmesebb srác, aki látja, mennyit ér.

2019. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 nap hamar van, fél év azért nem annyira.

Amúgy meg keresett, te nem akartál találkozni vele, szóval most mi a problémád? Bántja az egódat, hogy nem epekedik utánad és alázza meg magát?

Valószínűleg rájött, hogy egyrészt nem kell futni senki után, másrészt sanszos hogy talált jobbat, de ha még nem is, már tudja, hogy nem vagy olyan nagy szám, hogy sírjon utánad.

2019. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hozzászólókkal.

Valószínű, hogy talált egy normálisabbat :D

2019. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eldobtad, mint egy rongyot. Aztán még egyszer elutasítottad. Mégis mi a fenéért keresne? Ha újra akarod vele kezdeni, Neked kell teperned.
2019. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!