Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magamat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magamat egy szakításon, amikor úgy gondolom, h sok mindenben hibás voltam, és csak magamat hibáztatom!?

Figyelt kérdés
Szakitottam a barátnőmmel, ami nagyon megvisel. Már több hónapja volt. Meg mindig nem tudom magamnak megbocsátani a kapcsolat alatt elkövetett hibaimat. Ezek nagyjából abban merülnek ki, h az elején én nem akartam ezt az egész kaocsolatot, csak hagytam magamat. Mindenben számíthatott rám, ilyen gond nem volt. Viszont érzelmileg nem adtam azt, ami elvárható lenne, mivel v.miert nem éreztem úgy. Sokszor nem foglalkoztam vele kellően, igazából egy kicsit fel vállról vettem az egész kapcsolatot, az utolsó év kivételével. Ez volt a 3. év, amikor már megkedveltem, és megszerettem. Viszont a körülmények miatt sok volt a stressz és ez végleg megmérgezte a kapcsolatunkat. 4 hónapja már külön vagyunk, és ő neki már van más 4-5 hónapja. Vagyis már a kapcsolatunk alatt is ismerkedett, ami valószínűleg az én hibám is. Szeretem és hiányzik. De öt már nem erdeklem, mert boldog és nem akar velem már többet szoba állni. Tudom, h akkor kellett volna megbecsülni, amikor meg lehetőségem volt, és nem utolag siránkozni. De akkor is sajnos most ébredtem rá. Vagyis amikor szakítottunk. Vissza nem akar már jönni. Az önmarcangolasba meg már belebolondulok. Miert voltam ennyire vak és buta, h nem vettem észre, h milyen fontos is ő nekem!? Vagy ha tényleg az lett volna, akkor azt tudom és érzem. De ha nem volt az igazi, akkor most miert érzem magamat ennyire rosszul? És miert hiányzik nekem ennyire? Szerintetek??

2019. máj. 25. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán lelkiismeret furdalás...

32/f

2019. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az életben sajnos minden döntésünknek megvan a következménye.

Lépj túl rajta, ő már nem akar veled lenni!

Mással is boldog lehetsz!

2019. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es. Lelkiismeret furdalás van, az egyértelmű...
2019. máj. 25. 12:20
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez a 2. Kapcsolatom volt 15 év alatt. Fogalmam sem volt, h ha vege lesz akkor bánni fogom, h nem adtam bele mindent. Főleg, h én akartam a leginkább, h vege legyen. Most mégis rossz érzés, és hiányzik...
2019. máj. 25. 12:22
 5/7 lilla64 ***** válasza:
Keress egy másik barátnőt,az idő majd mindent elrendez.Közhely,tudom,de nem lehet meg nem történtté tenni.Nem látunk bele a jövőbe.
2019. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha beleadtal volna mindent, akkor is elhagyott volna, semmi jora ne szamits a mai nőktől. Jol tetted, hogy felvallrol vetted, kulonben kihasznalt volna. Mivel, hogy jo vagy hozza
2019. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik no igazan szeret pontosan azert, mert felvallrol veszed.
2019. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!