Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogom tudni végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom tudni végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés
Több, mint 7 hónapja szakítottam egy férfivel, akivel nagyon rövid ideig voltunk együtt. Azóta, de előtte sem ismertem soha senkit, akivel ennyire egy hullámhosszon lettünk volna, pedig azóta megpróbáltam mással is parkapcsolatot, de végül nem működött. Azóta is naponta eszembe jut, főleg, ha ismerkedni próbálok. Pedig tudom, hogy soha nem akarok visszamenni hozzá, azok után ahogy szermentunk. (Választás elé állított, hogy ígérem meg, hogy nagy családunk lesz, minimum 4-5 gyerekkel, vagy ha nem, akkor vége. Én nemet mondtam, mert nem akarok gyerekeket, maximum 1-et, ha muszáj.)
2019. máj. 26. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam ebben a helyzetben. Meg kell találni az egyensúlyt. Azt az egyensúlyt, amikor nem hibáztatod a másikat, amiért elvárásai vannak feléd, viszont nem is hódolsz be neki, és megtiszteled magad annyival, hogy nem hibáztatod önmagad, és nem akarsz a kedvéért más lenni.


Gyere ki ebből a helyzetből. Fogadd el, hogy nem akar veled lenni. Tedd túl magad rajta. Ne szalaszd el a rád váró lehetőségeket.

2019. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem létezik memória törlés az emberi agyban.


Így az ember csak túllépni tud a megtörtént eseményeken.


Nem sikerült a pogácsa pedig mennyi liszt és tojás és sajt elment rá....de megpróbálod újra...legközelebb nem kelt meg eléggé, megint újra megpróbálod....most túl vékonyra nyújtottad.....nem sikerült újra megpróbálod...most túlsütötted mert légkeverésesbe raktad és ott hamarabb sül....na végre jól sikerült élljjjjennnn!


Soha nem szabad leragadni, soha nem adjuk fel, próbálkozol, telnek múlnak a napok, a hetek a hónapok az évek, tanulsz dolgozol eszel iszol sütögetsz, eljársz sportolni, kikapcsolódni, strandra...megismersz más embereket...


óóó persze igen ő mindenben jó volt....á nem mégsem mert akkor vele lennél.


szóval van jobb is.


Szóval keress végre egy jó receptet, és figyelj oda!

2019. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy senki nem ér a közelébe annak az érzésnek, ahogy vele éreztem magamat. Egyszerűen annyira egyre járt az agyunk, kivéve ebben az egy dologban, pedig én kompromisszumkepes voltam.
2019. máj. 26. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:

jajj persze....ilyenkor mindig ez van...


talál az ember valakit és annyira egy hullámhosszon voltunk annyira hasonlítottunk mindenben egyeztünk, láttuk a másik gondolatát éreztük a másik mit akar mit gondol...stb stb...


De az akkor volt.


Ilyenkor szakításnál sokan így vannak, sőt a legtöbben....


De soha nem szabad összehasonlítani kettőt. És nem ahhoz mérten kell ismerkedni. Felfedezhet az ember még szebbet még különlegesebbet a másikban egy másik emberben.

2019. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kell. Mármint ő egy mérce, tudom, hogy mit kell érezném, hogy működjön. Másokkal nem megy, mert egyáltalán nem olyan a kommunikáció, nem megy az osszecsiszolodas, nem tudjuk felvenni egymás ritmusát.
2019. máj. 26. 21:54
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez a fèrfi nem akart tőled semmit, csak talàlt egy egy fogàst rajtad. Tudta, hogy te csak 1 gyereket szeretnèl, ha szeretett volna akkor még veled lenne. Ő így akart ő szakìtani. Felejtsd el, keress egy normàlis, rendes embert aki nem irreàlis elvàràsokkal akar manipulàlni.
2019. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy másnak sem kellek igazán. És őszintén már nekem sem kell senki, úgy érzem.
2019. máj. 26. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

#3

Én is ugyanígy éreztem a lánnyal kapcsolatban.

Neked valójában nem ő kell, hanem az érzés, amit kiváltott belőled. Én úgy győztem le, hogy felismertem. Ismerd fel, hogy annak az érzésnek a hiánya miatt szenvedsz, nem az adott személy hiánya miatt.

2019. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj tündérem ez nyafogás...nyaf nyaf nyaf.


Hány éves vagy 70 meg a halál? Valószínűleg a 20-as éveidben jársz. Ezt a hisztit tessék befejezni, meg ezt az önsajnálatot, meg ezt a jajj ilyen jó sosem lesz.


Ne legyél már olyan fogyatékos retardált mint a többi nő, gondolkozz már kicsit és ne tragikusan állj az élethez. Ez borzalmas ahogy gondolkodsz és amit teszel és nem teszel.


Szóval nyafit befejezni, reggelizz, kávézzál, mosd ki a csípát a szemedből és mosolyogj villantsd ki a fogaidat. hajrá

2019. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!