Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha csak röhög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak röhög azon, hogy szakítok, és most is csak megaláz és anyagi kárpótlást követel?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt vannak az előzmények.


Ma délután tovább idegesített azzal, hogy szavazni merészeltem, és azon is, hogy holnap megyek dolgozni, mire végül összeszedtem magam, és kimondtam, hogy nem szeretném folytatni, és a jövő hét folyamán már szeretnék elköltözni is.

Először csak nevetett, és azt mondta, hogy nagyobb szükségem van a pszichiáterre, mint hitte, utána pedig, amikor felfogta, hogy komolyan gondolom, azt mondta anyagi kárpótlást kér. Ő évekig tartott el, amíg egyetemre jártam és nem dolgoztam, azt mondta, hogy azért tette, hogy felkaroljon, és arra számított, hogy örökre együtt leszünk, de ebben az esetben kéri vissza a költségeket, amikbe neki kerültem, mert a semmire nem fog invesztálni. Azt mondja, hogy ha akkora jól kereső nagyasszony vagyok most, akkor nem fog gondot okozni.


Mit tegyek?

Az természetes, hogy lelépek és nem fizetek egy fillért sem, de ettől még szeretnék békés, normális lezárást ennek a kapcsolatnak és szeretném, hogy lenyugodjon.


2019. máj. 26. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg neten, hogy mennyi az órabére egy takarítónőnek, szakácsnőnek. Gondolom amíg otthon voltál, veled csinaltatott mindent. Számold ki, ő mennyivel tartozik neked.
2019. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy beteg szociopatanal ne torodj a bekes lezarassal. Legyen lezaras, aztan tiltas, torles az egesz eletedbol. Fojon a sajat leveben meg hulyesegeiben tovabb, nem a te dolgod.
2019. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reménykedj békés lezárásában. Szimplán olyan gyorsan lépj le, ahogyan csak tudsz. Szerintem csodás dolgokat értél és saját erőből, a "párod" meg egy idióta
2019. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok, hogy mertel lépni.

Sajnos teljesen biztos, hogy nem fogod vele a jó kapcsolatot megorizni, elvették a jatekszeret, öntudatra ébredt a tamagocsija, amit saját tulajdonának tekintett.


Anyukaddal beszélj, biztos támogat mindenben, mint eddig is.


Kitartást!

2019. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te csak egy valamire törekedj.

Hogy el tudj költözni, és minden kapcsolatot megszakítás vele.


Én nem is jelentettem volna be előre.


Addig is kerüld el ha lehet, minnél később menj haza, ha lehet ne találkozzatok.

Csak így lehet.


Mert most olyan dolgokat tehet ellened, hogy meggondold magad.

Mindennel fog próbálkozni.

Kedves lesz, ajándékot kapsz, ha ez nem jön be a fizikai agresszióra is képes lehet.

2019. máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megérdemled ha még mindig vele vagy, és nem röhösz bele a képébe 😀
2019. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az ember csak használni akart téged. Ne mondj neki semmit, lépj le amikor ő nincs otthon. Szépen tervezz meg mindent, ha kell legyél kedves vele addig, de ne dőlj be neki. Lesz itt még könyörgés, sírás, zaklatás, agresszió. Te nem tartozol semmivel neki, ő ezt önszántából adta. Pont azért adta, hogy később zsaroljon ezzel. Tegyél egy nagy szívességet magadnak és megszabadulsz egy olyan embertől aki csak azért ad, hogy a markában tartson téged.
2019. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor lépj le, amikor nincs otthon. Elég beteg a fazon, ne kockáztasd meg, hogy esetleg agresszivitással reagáljon.
2019. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézd,azért a szitu ennyire szerintem nem egyszerű.Egyértelmű,hogy le kell lépned,mert ez egy mérgező kapcsolat.De attól még valamennyire jogos,hogy úgy érzi,a semmire költötte a pénzét.Fordítva te hogy gondolnád?Képzeld el,hogy évekig eltartottál valakit,ott voltál mellette a betegségében,stb,aztán egy napon meglép(teljesen mindegy,hogy miért).Jó,persze,ha te meg Atól Zig minden mást megcsináltál,akkor lehet,hogy kvittek vagytok,de ebben nem vagyok biztos a betegséged miatt.Szóval gondold át,hogy biztos nem tartozol-e neki semmivel se,és próbálj meg korrekt lenni.
2019. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A másik kérdésemben világosan leírtam, hogy megcsináltam mindent itthon. Nem érdekel, hogy a "betegségemre" alapozva ebben kételkedik bárki is, a tények azok tények. Napi szinten főztem is. Nem voltam életképtelen, henyélő nyomorék, itthon, a 4 fal között nem szorongtam.


Mit kezdjek azzal, hogy a semmire költötte a pénzét?

Annyit kellett volna tennie, hogy örül, hogy kiléptem a komfortzónámból és mertem egy nagyot utazni, majd részt vettem terápián és összeszedtem magam. Örülnie kellene, hogy elvégeztem egy piacképes, érdekes és komoly szakmát és el tudok benne helyezkedni, és boldog vagyok a sikerélményektől.

Nem kellene az alapvető állampolgári jogomban is megpróbálnia korlátozni + szíve szerint bezárni a 4 fal közé és felesleges gyógyszerekkel tömni.

Ha ezekre képes lenne, eszem ágában nem lenne elhagyni.

Más alternatíva nincs, mert én végre szeretem magam és felnőtt emberi lényként vagyok képes funkcionálni, és nem érzem úgy, hogy jót tesz nekem egy olyan társ, aki nem így látja és még el is szeretné venni ezt tőlem.

2019. máj. 27. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!