Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon ő ezzel megbánhatta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő ezzel megbánhatta a szakítást?

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem. Nem sokat voltunk együtt. Eleinte olyan képeket rakott ki magáról amin olyan szomorúnak tűnt. Majd ahogy teltek a hónapok kirakott magáról egy olyan képet amin olyan dolgot csinált amit korábban nem pl. dohányzik.

Sok szerelmes zenét is megosztott a szakítás óta.


2019. jún. 15. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha honapok teltek el, akkor lehet nem is neked szol mindez hanem egy masik lanynak.Felteve ha van barmi jelentese egyaltalan.
2019. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 hónap telt el azóta.
2019. jún. 15. 13:26
 3/7 A kérdező kommentje:
De abból gondolom hogy nekem szól, mert volt úgy hogy kiraktam valamit, aztán aznap ugyanarról a dologról ő is kirakott egyet.
2019. jún. 15. 13:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez sem volt rég, olyan 3 hete.
2019. jún. 15. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Megeshet. Ha nem veszekedve váltatok el és még számit neked, akkor nyugodtan irj rá és kérdezd meg, hogy mi újság, hogy van? Úgy szerintem tisztábban fogsz látni.
2019. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De veszekedve váltunk el. Mint utólag kiderült több dologban is hazudott.
2019. jún. 15. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak az bántsa, hogy lebukott és, hogy másképp kellett volna viselkednie. Valószinűleg magányos. Ha megbántott és úgy érzed, hogy nem volt veled korrekt, akkor nem kell vele foglalkozni. Az őszinteség az egyik legfontosabb erény..ha ez hiányzik valakinék, nem nagyon tudsz vele mit kezdeni.
2019. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!