Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan zarhatom ki az eletembol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zarhatom ki az eletembol?

Figyelt kérdés

Volt egy tobb honapos problemaktol egyaltalan nem mentes “kapcsolatom” ami igazabol kavargatasnak minosult ugyanis hivatalosan nem voltunk egyutt.

Kb amit lehetett mindent elb@.sztunk az elso felvonasba aztan par hetes szunet majd ujra beszelgetni kezdtunk, kibekultunk majd ujra egymasra talaltunk masodjara mar tok normalisan indultak a dolgok tenyleg ugy voltunk a masikkal hogy ebbol valami lesz. Majd egyik pillanatrol a masikra a pali bekattant es felszivodott egy napra a masodik nap se keresett volna ha en nem kerdezek erre ra. Ott en kidobtam, mert ugyanazzal a hulye kifogassal jott felem hogy azert nem leszunk komoly kapcsira egyutt mert a korkulonbseg DE o jol erzi magat velem es megsem ez a kurogatni jo elszek kategoria vagyok.


Egy ket het eltelt en el is konyveltem ugy ereztem higy elengedtem ezt az Embert varatai ismerosei szerint is megkattant most az agyaban valami. Tegnap este is a varosban talalkoztunk nagyon nagy ivben kerult a barataihoz se jott oda mert en ott voltam stb. Mindenki mosolygott ezen h igy kerul engem. Aztan buli kozepette egy kozos ismerosunk osszehivott bennunket es beszelt vele h ne legyen hulye en ilyen olyan no lennek az eletebe stb a tobbit oszinten nem igazan ertettem...

onnanstol fogva mar annyira nem kerult egy “legterben” tancoltunk majd egyszeruen ha eltunt en sem ( de korabban o se) nem birtam levenni rola a szemem es egybol sajnos irtam neki merre lett ne menjen stb.... es igy megint egymasnal kotottunk ki, megint hatalmasat szexeltunk....


Nagyon jo vele a szex egyszeruen valami fajta nagyon eros vonzalom van kozottunk mig agyban mindketten maskepp probalunk allni a masikhoz de en nekem vannak mostanaban ilyen lelkisebb idoszakaim es elkezdek ragodni dolgokon pedig nem akarok Rajta meg foleg nem hogy ezen muljon a jo kedvem.....


Ahogy feltununk egymasnak valahol nem tudjuk elengedni a masikat valami fajta dolog osszehuz bennunket es mar azon gondolkoztam h ez nem e mar csak az eros szexualis vonzalom vagy barmi mas de en mar ezt sem akarom erezni mert mi t mondtam osszejarkalas nem az en mufajom plussz kettonk kozul (szerintem de nem vagyok benne biztos) en akarhattam talan jobban azt h egyutt legyunk.


Hogyan likvidalhatom ezt az erzest magambol??? Nagyon rossz....!! Es nem tudom ez veget sem teljesen elengedni ot es nagyon idegesito! Pedig szerintem tuti vege van a kettonk kozotti dolgoknak ebbol mar az h egyutt legyunk nem lesz...


2019. jún. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert, hany evesek vagytok? Tok egyszeru, mar megmondta, hogy nem lesz semmi, nem fogod megvaltoztatni benne, hogy ne csak szexre akarjon. Szepen elkonyved es tartod magad hozza.
2019. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi a korkülönbség köztetek, nyílván amiatt is jó vele a szex, mert talasztalt, de ő tisztában van vele, hogy hosszú távon ebből nem lehet semmi, mert le fogod cserélni pár éven belül egy korban közelebb hozzádillőre. Fél belebonyolódni, hogy ne fájjon mégjobban, ha vége, ezért inkább most lép le amikor még nem fáj annyira.


Ha ez nem érdekelné egyfolytában használna az ágyban, hiszen villoghat veled a haverok előtt.

2019. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az odaig oke de mit tegyek hogy ezt a fajta vonzalmat vagy kotodest vagy fogalmam sincs mit kitoroljem az agyambol..???


Egyebkent en 23 vagyok o 36

2019. jún. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!