Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyen túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen túl magam ezen a szakításon?

Figyelt kérdés

Egy szakításon vagyok túl,amit nagyon nehezen viselek..A lényeg az,hogy nem tudtam elfogadni,hogy vége..megakartam tudni az okokat,nem hívogattam őt.De személyesen csak annyit mondott,hogy úgy döntött vége.Üzenetben szerettem volna vele legalább tisztázni és békében lezárni..ignorálta az üzeneteimet és a végén azt mondta,hogy kezeltessem magam,nem viselkedem normális emberként (mert iroggattam nekj)Nagyon fájt ez,igaz hogy szégyen

Hogy irogattam neki,de annyira bántott,hogy még az okát sem tudom.Nagyon tetszettem neki és nagyon akart,felnézett rám és most így lehordott,megalázott.Azt mondta ez már zaklatás és már más szemszögből lát.Hogyan leszek jobban?Segítsetek kérlek.Ő 29 én 25



2019. jún. 23. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ezt az illetőt. Ha nem tisztelt meg azzal, hogy szemtől-szembe közölj az okot, nem érdemes vele tovább foglalkoznod. Valószínűleg új hús jött a képbe, vagy eleve nem is tervezett hosszútávra veled. Az idő segít majd, semmi más. Eszedbe ne jusson újra beszélni vele, ha a másik mégsem válik be neki. Ilyen őszintétlen, jellemtelen alak nem érdemel meg új esélyt soha.
2019. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.Az fáj a legjobban hogy bolondot csináltam magamból,megalázkodtam előtte,irogattam neki,de egyszerűen nem tudtam megállni.
2019. jún. 23. 16:05
 3/20 anonim ***** válasza:

Igen, valóban lejárattad magad, selejtes szerencsétlennek nézhettél ki.


Sok sok fejezet van az életben, egy fejezet lezárul és kezdődik egy új.


Ha végignézel egy sorozatot és bfejeződik, egy idő után találsz egy másikat ami tetszik és elkezded nézni és azt is végignézed, vannak sorozatok amik csak pár hónapig tartanak, vagy egy évig, vagy pár évig, vannak amik hosszú hosszú éveken át....és ezeket újra és újra megnézed éveken át...


Sok sok sorozatot megnézünk, és ha szerencsénk van lesz egy ami örökké tart majd mert ha az új részek le is mentek, újra és újra megnézed az elmúlt részeket mert annyira jó...


De most jó idő van, nyár, vásárolj, menj strandra napozni, egyél finom gyümölcsöket.

2019. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Selejtes szerencsétlennek? Hűha azért ez betett🙄
2019. jún. 23. 18:06
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát neki biztos :)


Tömörön röviden, sz**ard le nagy ívben. Minden más csak bla bla blah

2019. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Pedig mindig felnézett rám...
2019. jún. 23. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:

ja akkoriban igen...most meg inkább lenéz téged...


legyél 25 éves érett belevaló határozott nő, ne egy tutyimutyi " jajj istenem a világnak vége mert a szerelmemnek husss vége szakadt"


persze sokan így vannak ezzel, hogy ő csodás volt fantasztikus különleges kapcsolat volt hiper szuper stb stb....de annak annyi.

2019. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem néz le,annyira ismerem őt..de az biztos,hogy megutált ezért.Ismer annyira,tudja milyen vagyok.Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 23. 18:33
 9/20 anonim ***** válasza:

Te milyen filmet nézel este?

Nem találok semmi jót most...

2019. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem jogom volt tudni,miért döntött így.A büszkeséget ilyenkor félre kell tenni.Én nem tudnám még ezek után sem lenézni őt..pedig nagyon csúnyán beszélt velem...
2019. jún. 23. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!