Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy vészeltétek/éltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vészeltétek/éltétek túl azt a szakítást ahol gyermek is született?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én szakítottunk.


Ő már nem szeret engem, kapcsolatom nekem is volt már pár de úgy éreztem hogy itt és most ő nekem az igazi így 3 év után gyereket vállaltunk és 10 hetes gyerek mellet de kimondta hogy már nem szeret és nem akar velem lenni.


Küzdöttem ahogy csak tudtam de a döntése vgleges és ahogy egy ismerősöm mondta: "mit akarsz egy oloyan embertől aki nem szeret téged? Talán azt hogy sajnálatból legyen veled?"


Ez sajnos nagyon valós dolog ami megragadt a fejemben így 6-7 hétnyi könyörgés után deabba hagyom és megpróbálok előretekínteni ahogy csak lehet.


Kérlek írjátok le hogy egy férfi hogy vészelheti át ezt a dolgot úgy hogy ne bolondúljon bele, tudom hogy a gyerekemet nem veszítettem el de mégsem egy boldog családban nő fel velem mint ahogy én terveztem.


mint mondtam szakításon én is többször átmentem már és rossz volt nagyon de ez most más itt nagyon benne van az érzéseimben a gyerekem is és ez az egész.


Kérlek csak olyan írjon aki hasonló helyzetben volt vagy nagyon közeli ismerőse volt ebben mert csak az tudja ezt a szituációt amiről beszélek.


Köszönöm!!


31/f



2019. jún. 24. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A férjem megismerkedett egy lánnyal még elég fiatalon, azt hiszem 22 éves volt. Pár hónap után terhes lett, úgy döntöttek, hogy kell a gyerek. Még nagyon kicsi volt a bébi, amikor kiderült, hogy a lány szerelmes egy másik fiúba, akivel csalta is a férjemet, aki ezután kidobta.

Mi 2 évvel ezután találkoztunk, nagyon kiábrándult, keserű és bizalmatlan volt.

Az idő segített neki és azt hiszem, hogy én is. Utána lett volna lehetősége újra kezdeni vele, a nő felkereste, én nem álltam az útjába, de esze ágában sem volt. A gyereknek ez nem a legjobb, de te még így is lehetsz jó apa.

Szóval, fel a fejjel. Majd ki fogod te is heverni. Aztán minden jó lesz, meglátod.

2019. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologra figyelj:


ne vállj álattá, még akkor sem, ha a másik fél azzá válik. Azt csak a gyerek szívja meg. :)

2019. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem ismerek olyasvalakit aki így járt volna, csak annyit kívánok a nőnek hogy kapja vissza az élettől amit neked adott. Neked meg azt kívánom hogy mielőbb találj valakit aki mellett túl tudsz lépni ezen a nőn és boldog leszel.


32/N

2019. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy eszembe jutott:


100%ig biztos vagy benne, hogy te vagy a gyerek apja és a lány nem csak azért dobott, mert nem a tied, nem tud számolni a lelkiismeretével, viszont elmondani egy az egyben nem akarja, hogy nem a tied?



Csak hát fura, hogy pont abban a szakaszban, ahol a nők pont, hogy arra vágynak, hogy valaki támogassa őket, akkor hagy ott.


Efelett nem térek napirendre, szerintem valami más van a háttérben, hacsak nem derült ki rólad valami piszkos.

2019. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fura. A friss anyukák jóval később szoktak depisek lenni és elkergetni a párjukat, ez elég korán jött. Az is lehet hogy csak eszköz voltál, hogy elérje a célját és gyereke legyen, sajnos ez sem ritka. Egy dolog biztos, ha válni akar, akkor apaságit csináltatsz, és ha Te vagy az apa, akkor 18 éven át búcsút mondhatsz a jövedelmed min 1/4 részének.

Még egy apróság, a régi kapcsolataid azzal vége volt hogy szakítottatok, de itt a gyerek miatt fogtok még találkozni jó sokat és minden egyes alkalom arra fog emlékeztetni, hogy mekkora b..rom voltál.

2019. jún. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!