Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek másik lány miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másik lány miatt szakíthatott, vagy nem bírta a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 napja szakítottunk barátommal, ő 18 éves, én 17, 131 km van köztünk, minden héten tudtunk találkozni legalább 1-szer, de volt, hogy többször is, nyáron több napokat egymással töltöttünk volna.

Múlt csütörtökön még együtt töltöttünk egy nagyon jó napot, aztán szombattól furcsa lett nagyon, nem lehetett vele beszélni sem már, aztán hétfőn szakítottunk.

Szombaton megismert egy lányt, arra gyanakszok, hogy bele szeretett.

Nekem azt mondta, hogy nem bírja tovább a távkapcsolatot stb, de annyira jól megvoltunk minden rendbe volt köztünk, bizalom is megvolt, 1 év múlva össze is tudtunk volna költözni..szerintetek?



2019. jún. 26. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És az a furcsa, hogy nem is látszott rajta,hogy nem bírja, olyanokat mondott, hogy 18 év alatt meg ennyire nem volt boldog, mint most velem,akkor meg csak úgy nem dob el magától.
2019. jún. 26. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzetet, hasonlóban voltam:( Bár azt nem tudom, hogy képben volt-e másik lány, de távkapcs volt, azalatt sokat szépelgett, mézes-mázas cukiságokat mondott, de aztán mégis véget vetett, mondván, hogy nem jó a távkapcs.

Igazából nem foglalkoztat, ha másik lány is volt, elképzelhetō, hogy több igénye volt a találkozásra, aztán gondolta mások megadják neki ezt az örömöt.


Mennyi ideje voltatok együtt?


Úgy vélem ha valaki szakít, az nem biztos, hogy egy harmadik miatt van. Legalábbis velem elōfordult ilyen helyzet, hogy “minden jól ment”, én is beleéltem magam egy kapcsolatba, de aztán mégis ráuntam, kiábrándultam valamiért, nem kellett ehhez másik lány. Nem kötelezō kapcsolatban lenni, tudod. Van olyan is, hogy azért szakít az ember, hogy egyedül lehessen, legalábbis velem szokott lenni, olyankor zavar mások társasága.

2019. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kellett ehhez másik srác*
2019. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 nap alatt nem szeret bele az ember másba. Valószínűleg már egy ideje érlelődött benne a szakítás gondolata. S attól, hogy azt mutatta minden okés belül már zavarta a helyzet. Erre csak rásegíthetett, hogy megismert valakit aki szimpatikus és helyben van.

Sosem tudhatod mi járhat a másik fejében, de egy szakítás általában nem egyik napról a másikra történik.


Voltam már szakítás mindkét oldalán, elhiheted nem a semmiből jön és többnyire nem a harmadik fél az oka.

2019. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!