Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek nagyon haragudhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon haragudhat rám? Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt történt a dolog, volt egy párom, azzal szakítottunk még novemberben, de 2 hónapja úgy volt, hogy újra össze jövünk mert megbeszéltük a dolgokat, csak neki volt akkor egy kapcsolata.

Röviden annyi a sztori, hogy azt mondta nekem, hogy szakított vele én meg nem hittem el, és barátnőm írt az exem csajának, hogy miket írogat nekem,hogy vissza akar engem szerezni miközben van barátnője.

Nagyon megharagudott akkor rám mert úgymond tönkre tettem a kapcsolatát.

Szerintetek? Ti nagyon haragudnátok arra aki ilyet csinálna veletek?



2019. jún. 30. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Exed egy fharok, ket szek kozul pad ala esett, megerdemli. Nehogy ujrakezdd vele
2019. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kavart, Rába szót. :) van igazság a földön.
2019. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es, ezt nem értem.
2019. jún. 30. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Kavart,ráb*szott.Megérdemelte.Így ok?
2019. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!