Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek nagyon haragudhat rám? Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?

2 hónappal ezelőtt történt a dolog, volt egy párom, azzal szakítottunk még novemberben, de 2 hónapja úgy volt, hogy újra össze jövünk mert megbeszéltük a dolgokat, csak neki volt akkor egy kapcsolata.

Röviden annyi a sztori, hogy azt mondta nekem, hogy szakított vele én meg nem hittem el, és barátnőm írt az exem csajának, hogy miket írogat nekem,hogy vissza akar engem szerezni miközben van barátnője.

Nagyon megharagudott akkor rám mert úgymond tönkre tettem a kapcsolatát.

Szerintetek? Ti nagyon haragudnátok arra aki ilyet csinálna veletek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, szakítás, újrakezdés, szexualitás, harag, pasi, nők, hazugság, szomorúság, kapcsolat

jún. 30. 15:12  Privát üzenet  

A válaszok
Exed egy fharok, ket szek kozul pad ala esett, megerdemli. Nehogy ujrakezdd vele

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 30. 15:18 Privát üzenet
Kavart, Rába szót. :) van igazság a földön.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 30. 16:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2-es, ezt nem értem.

# 3/4Időpont jún. 30. 16:45 Privát üzenet
Kavart,ráb*szott.Megérdemelte.Így ok?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 30. 20:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti ilyen helyzetben mire gondolnátok?
Ti mire gondolnátok ebben a helyzetben? Egy este észreveszed, hogy a férjed fogmosás közben lehalkítja a telefont-Legmeszebb ment dőnerért.
Sokáig azt hittem, hogy utál engem a férfi közben meg kiderült, hogy éppen ellenkezőleg, ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?
Fiúk mit gondolnátok ebben a helyzetben?
Fiúk! Ilyen esetben, helyzetben ti mire gondolnátok? Vagy igazából semmi extrára? 22l
Ti mit gondolnátok a menyasszonyotokról ebben a helyzetben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!