Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elfelejteni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mluca44 kérdése:

Hogyan tudnám elfelejteni azt a férfit aki már nem akar engem?

Figyelt kérdés
Már eltelt másfél év. Megalázott és széttaposta a lelkem amikor befejezte. 44 éves vagyok. Életem legszebb 2 évét töltöttem vele. Aztán történt egy egzisztenciális tragédia az életében . Összeomlott és egyik napról a másikra kirúgott. Nem modta hogy nem akar engem. Csak szakított mert a sokk miatt impotens lett. Mellette akartam lenni de nem engedte. Soha többé nem keresett. Majdnem belepusztultam.Tavaly novemberben összefutottunk. Izzott a levegő. Randira hívott 2 nap múlva. Újra a régi életvidám férfinak tűnt. De amikor találkoztunk durván beszélt, és elzavart hogy már meggondolta magát. Azóta nem jelentkezett. Le akarom zárni magamban mert így beleőrülök a hiányába. Minden rá emlékeztet nap mint nap. Munka hobbi könyvek utcák helyek. Millió emlék. Érzem az illatát az érintését a csókjait hallom a hangját ahogyan mesél nekem. Tudom hogy már vége az agyammal de a testem lelkem fájdalma felülírja az agyamat. Tovább akarok lépni de nem tudo hogy hogyan.

2019. júl. 3. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk állj neki ismerkedni? Nem vagy már fiatal és sosem tudhatod mennyi időd van hátra. Tényleg egy ilyen féreg miatt akarod elpazarolni a hátra lévő éveidet?

Van még normális faszi, még ha nehéz is megtalálni.

2019. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ùgy,hogy ebben a korban,de amùgy mindig minden egy ajándék.Volt,és elmùlt.Amùgy biztos nem segít rajtad ez sem,de ez van.
2019. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Igazatok van. Előre kell csak nézzek. És tényleg ajándék volt ez a két év. Ha szépen váltunk volna el,egymást megtisztelve, akkor gyönyörű emlék lenne ez az időszak.Így csak fájdalom és keserűség maradt belőle. Ez okozza nekem ezt a mély lelki sebet. És próbálok ismerkedni csak még nagyon visszaveti a vonzerőmez a bennem zajló dráma. Köszi nektek
2019. júl. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!