Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom elhagyott egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhagyott egy idősebb csavoert! Azt mondta őt nem lehet elcsábítani, stb. csávó pénzes, van autó, motor stb. meddig tarthat náluk ez a kapcsolat? Volt párom szerelmes belé úgy látom

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 06:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Tarthat akár sokáig is. Ha az exed lesz az elsőszámúja, akkor addig tart, amíg szemet huny a szeretők felett.

Ha csak egy szerető lett, akkor addig tart, amíg a pasas meg nem unja őt.

2019. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerelmes,persze.


Anyagilag megszedi magát és dobja az öreget.

2019. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy neki határozottság rá van szüksége,meg nem mondja meg neki hogy mit csináljon nem beszéli tele a fejét stb..meg hogy már nem depressziós stb
2019. júl. 8. 07:30
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy ócska riba..c, ne bánkódj,hanem örülj, hogy megszabadultál egy ilyentől!
2019. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

A kapcsolatuk valószínűleg addig tart amíg rá nem jön a férfi, hogy a nő csak kihasználja, illetve, amíg nem akad útjába egy másik nő.

Te pedig nehogy visszafogadd az elvándoroltat!

F.

2019. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csávó elvált, jól keres, próbáltam volna segíteni az exemnek, depressziós volt egy kicsit,de sose halhatott rám, valamiért nem hitte el hogy szerettem stb..meg hogy én mindig megmondtam neki hogy mit hisgsn kéne. Még kedves vagyok és ez neki nem kell..azt is mondta én vissza rantottam őt..
2019. júl. 8. 09:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg mindig megmondtad neki, hogy mit hogyan csináljon?
2019. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehogy csak volt hogy nem volt célja stb,ha megkértem valamire nem akarta mindig megcsinálni, próbáltam motiválni,stb, hogy csinálja azt amiben tehetséges,legyen jogsija de ő azt mondta neki nincsen rá szüksége.. miután elhagyott hirtelen már van célja
2019. júl. 8. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt hoztad ki belőle amit kellett volna. Lehet te azt hiszed segíteni akartál de neki ez nem kellett. Ex pasimnál voltam ilyen tudtam tök depis lenni mellette nem érdekelt semmi untam mindent. Nem akartam jogsit nem akartam semmit. Ő is mondta mit kellene tegyek tett javaslatokat ötleteket de utáltam mindet. Elhagytam. Lett egy idősebb pasim és láss csodát akarok jogsit és vannak céljaim. Ex pasim csak lehúzott. Annyi az egész hogy már nem szerettem. Ha valaki olyannal vagy akit nem szeretsz simán le tud húzni akkor is ha segítő a szándéka. Ő most boldog ezzel a pasijával lényegtelen hogy miért lehet tényleg csak a pénz de akkor is boldogabb mint veled volt. Ez van el kell fogadni és túl tenni magad rajta. Ex pasim is mondogatta miben jobb az a másik pasi hogy csúnya is meg minden. De akkor is többet kapok tőle mint exemtől és boldog vagyok vele ez van. Akkor ennyi erővel minden csaj r***anc mert elhagyta a pasiját másikért. Még ha a pénzért is van vele akkor sem a te dolgod. Semmi közöd hozzá éld a saját életed.
2019. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi, majd azt is otthagyja, mert egy másik pasas még többet keres, illetve még magabiztosabb, még nagyobb autója van stb... Aztán majd azt is otthagyja, majd azt is, aztán 35 éves lesz, és vége :)
2019. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!