Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha néhány év párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néhány év párkapcsolat alatt ahol közös gyerek is van?

Figyelt kérdés

Ha nekem lett időközben szerencsejátékból több millió nyereményem abból kell adnom a páromnak ha szét megyünk? Most albérletben vagyunk ami az ő neven van de közösen fizetjük. Viszont ha jobbnak látom a szakítást de van pénzem és inkább vennék saját ingatlant akkor a pénzem fele őt illeti? Vagy nem vagyok köteles adni neki? Nem vagyunk házasok. 2,5 eve élünk együtt.


30N


2019. júl. 11. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Házasságban feleződik, amit szereztek az időtartam alatt, de ha jól tudom, a nyeremény magánvagyonnak számít. Esetleg kérdezhetnél egy ügyvédet erről.

32/f

2019. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Halmai Annamária ***** válasza:
nem hinném hogy köteles lennél neki adni belőle.
2019. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. El se kell mondanod neki. A közös gyerek közös felelősség, de házasság nélkül kalap kabát. Én kifizetném az albérleti díjak rám eső részét aztán mennék, ha szakítani akarok.
2019. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy kifizetem a rám eső reszt. Ez nem is kérdés. Csak nehogy később azon ugráljon hogy őt megilleti a nyeremény fele amit a saját pénzemen nyertem. A gyerektol vennél el leginkább nem tőlem.
2019. júl. 11. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. júl. 11. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugrálni ugrálhat érte, de szerintem nem ítélnék meg neki. Gyt-t kell annak fizetni, aki viszi a gyereket, más ebben a szituban elvileg nem lesz.

32/f

2019. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel szerencsére nem vagytok házasok gond nélkül szétválhattok, mindenki viszi a saját cuccát és a vagyonát.

Ami megegyezést kíván az a gyerek elhelyezése, ellátása.

2019. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik lotton nyertel es mennyit? 😂😂😂😂piszok mazlid volt 😁😁😁
2019. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!