Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogossan haragudot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogossan haragudott meg rám az exem?

Figyelt kérdés
Az exemmel meg maradt köztünk,egy olyan kapcsolat hogy,neten néha komunikálunk.Ő szeretett volna,találkozni sőt azt is el mondta hogy újra kezdené velem de én akkor visza,utasìtott mivel ő tini kori szerelnem volt azóta férjnél vagyok.Az exemmel mikor múltkor beszélgettünk be valottam neki hogy nem túl, jó a házasságom és hogy egyszer meg csaltam a férjem egy csók volt egy másik férfival.Azóta az exem azt mondta nem voltam ôszinte vele és,játszottam mivel ezt sz esestet már utólag mondtam el neki és hogy közben mi is komunikáltunk.Amit nem is értek miért mondja hiszen mi már nem vagyunk együtt hogy el számolással tartozzak szerintem neki.Attól hogy tartottunk egy emberi viszonyt a neten
2019. júl. 13. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ez kívülről felnőtt nőként nézve arról szól, hogy exed még dugna. Most megtudta, hogy a férjeden kívül mással hajlandó voltál etye-petyére, vele meg nem, és ez egyrészt sérti a férfiúi hiúságát, másrészt alapvetően még idegesíti is, mert eddig férjed miatt uralkodhatott magán, meg a házastársi hűséged miatt, de most még nehezebb lehet uralkodnia a szexuális vágyain, mert tudja, hogy alapvetően kapható vagy.. közben meg idegesíti, hogy nem vele..


Kábé valahogy így.

2019. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, hogy megharagudott-e vagy sem, alapjáraton az ilyen szakítás utáni barátság nem szokott mūkōdni, így nem is csoda, ha nem tartjátok a kapcsolatot.
2019. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!