Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam a pasijának ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasijának ami köztünk történt?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy lány aki párhuzamosan kavar velem és a (ex)pasijával immáron 2. hónapja. Szakítottak 1 hónapja viszont még mindig találkozgatnak. Na most ő időt kért tőlem mondván át akarja gondolni a dolgokat. Valószínűleg B-tervbe rakott igaz?

2019. júl. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfogott, most megfogja az exét is, hogy kiírhasson róla egy kérdést, hogy kit válasszon közületek.

32/f

2019. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már voltam hasonló helyzetben, az egyetlen dolog, ami ebből a "komfortból" kizökkentett, az az hogy az egyik elhagyott.


Akkor jöttem rá, hogy mire is van igazán szükségem.

Én a helyedben nem szólnék bele, csak lelépnék. Ha pedig te kellesz neki, akkor úgyis felkeres. Az ilyen hullámok a nőknél eléggé rizikósak. Nem tudja mit akar, valószínűleg tényleg össze van zavarodva, kedvel, de a megszokotthoz még mindig ragaszkodik, ha szar, akkor is. Viszont el kellene már döntenie mit vagy kit szeretne.


Én mai fejjel inkább egyedül töltenék egy kis időt, hogy letisztázzam a gondolataimat.

2019. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, velem akarta megcsalni a barátját, akivel fasírtban voltak, de aztán kibékültek és visszatáncolt hozzá. Mivel hazudott nekem a csaj, ezért egy pillanatig felvillant bennem a gondolat, hogy elmondjam a pasijának hogy mi volt, de aztán végülis nem tettem, jobbnak látom hogyha lezárom a dolgot, és kimaradok ebből az egészből, úgyhogy lezártam a csajjal a dolgot, és azóta nem is írtam neki.
2019. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolkodik. Miert lennél B terv? Atgondolja a helyzetet abba hagyja, vagy csak az egyikkel kavar.Veled vagy vele, vagy egyikkel se.

Te érzed hogy mennyire bír tefed, vagy az ex pasiját. De az ex csak ex marad, és nem hiába ex. ;)

2019. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
DE! Ha őt választja, akkor mond el neki, hogy reagalja le. Neki se jusson a jóból. ugye...
2019. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!