Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbánta volna a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta volna a szakítást?

Figyelt kérdés
Az ex barátom szakított velem pár hónap után. Én ezt elfogadtam nem kerestem, nem könyörögtem. Viszont azóta szerelmes zenéket, idézeteket osztott meg az oldalán, még a seet by psycho számot is megosztotta. Volt olyan megosztottam valamit, aztán még aznap ő is megosztotta azzal kapcsolatosan. Még az is előfordult hogy ugyanazt belájkolta amit én, vagy ha én kitettem magamról egy valamilyen színű pólban ő is csinált képet magáról ugyanabban a pólóban. Még egy olyan képet is kitett amit az előttem lévő ex barátnője lájkolt csak.
2019. júl. 20. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ide írd ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok


Nem, nem oltogatni akarlak, de a tinik ezt értik, és valszeg tudnak rá érdemben reagálni.

2019. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Én is javaslom a tini párkapcsolatok kategóriát. Felnőtt agyammal erre nem igazán tudok válaszolni, pedig szerettem volna segíteni.
2019. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért a tini ha felnőttek vagyunk? Megköszönném ha valaki válaszolna is.
2019. júl. 20. 10:42
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért tini, mert nagyon gyerekes, amit ide leírtál. A tiniknél jellemző ez a viselkedés, tehát ahogyan az 1-es válaszoló is írta, ebben ők tudnak érdemi választ adni számodra. Ők értik igazán, hogy miről is szól ez az ex megfigyelése és utánzása a közösségi oldalon. Felnőtt emberek már érett aggyal, hangsúlyozom, érett aggyal, nem figyelnek, és nem tulajdonítanak jelentőséget ilyen dolgoknak. Kamaszkorban még igen. És bántás nélkül írom, de te az exeddel még nem nőttél fel.
2019. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy ez bármit is jelentene. Lehet másnak szólnak ezek a "jelek", csak meg ne lepődj.
2019. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg elég gyerekes, hogy ki mit csinál a közösségi oldalon. Ha felnőtt férfi lenne, akkor eléd állna, nem pedig "jeleket" küldene. Ez kb a vicc kategória.
2019. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a ,,seet by psycho,,t is kiposztolta akkor az jelent valamit 😅
2019. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerû a megoldás. Felhívod, talàlkozót kérsz, és ott megbeszélitek ki mit szeretne. A viselkedésed alapján Te nem felnõtt vagy, csak nagykorú.
2019. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Viccesnek találom, hogy többen írják itt, ők felnőtt aggyal erre nem tudnak válaszolni stb. :DDDDDDDDDDDDDDDD

Elég nagyarcú duma, mintha ők nem lettek volna tinik :D

Régebben nem Face volt, hanem kazettás magnó pl :D

Szerintem nem véletlen, amit csinál, és igen, jól írta valaki, kérj találkozót, és beszéljetek.

2019. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én biztos nem beszélek vele újra.
2019. júl. 20. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!