Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyakorlati tapasztalatokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlati tapasztalatokra van szükségem! Járt már valamelyikőtök Némethi Erika és Gábor elengedés kurzusán? Vagy ha nem is kurzuson, de személyes megbeszélésen?

Figyelt kérdés

Egy nehéz szakításon vagyok túl 1,5 éve, de magát a személyt elengedtem, viszont bizonyos közös szokásainkat, dolgainkat még nem tudtam elengedni.


Láttam Némethi Erika és Gábor Youtube videóit az elengedésről. Járt már valamelyikőtök náluk személyes konzultáción? Hasznos lehet elmenni?


Nehezen hiszem, hogy a videóikon túl bármi hasznos tanácsot tudnak adni, de azért bízom abban, hogy jól esne velük egy beszélgetés. Valamint talán, ha megismerik a helyzetemet, személyre szabottabb tanácsokat tudnak adni.


2019. júl. 21. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
ha sok pénzed van nyugodtaan
2019. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elmentem. Senkinek sem ajánlom, üres duma volt, amit rám erőltettek egy órában 10.000 Forintért.


A személyes problémámat elmondtam részletesen, de ahhoz hozzá sem szóltak, csak általános sallangokat mondtak, mintha papírról olvasnák fel.

2019. aug. 18. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom figyeled még ezt a kérdést vagy sem, de legyél nagyon figyelmes amikor ilyesmire befizetsz. Nagyon sok pszichológus, coach stb elkezdte használni ezeket az internetes platformokat. Osztanak meg jó dolgokat és közérthetően, de mindenkinek javasolnám, hogy fenntartásokkal kezeljék ezeket az embereket. Gyakori tapasztalat, hogy saját magukat akarják terápiázni velük. Ez egy rendelőben is előfordul természetesen, csak nehezebb kiszűrni és nagyon drága egyébként is, nem még úgy, hogy az ember nem is érzi jobban magát.


Remélem azóta már jobban vagy!

2020. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos azt tapasztalom, hogy sokan szeretnének manapság megélni abból, hogy alap dolgok hangoztatásáért pénzt kérnek.


Még figyelem Erika videóit a YouTube-n, de már sajnos egyre kevesebb újdonság van bennük, sablonosak, unalmasak.

Úgy érzem, hogy meg kell erőszakolnom magam egy-egy új videó megnézésére, ha eljutok addig.

2020. aug. 25. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal többet ér ha keresel egy olyan embert, aki volt már hasonló helyzetben mint te, és néha akárcsak irásban is, de beszélgettek.

Én rendszeresen szólok itt hozzá olyan kérdéshez, amiben már van tapasztalatom és úgy érzem talán tudok segíteni. A saját problémámra ugyanígy találtam már alkalmas társaságot.

Az hogy egy ilyen helyzetben te próbálsz másnak segíteni nagyon sokat tud segíteni rajtad is.

Valahogy másképp látod tőle a negatív dolgokat.

Egyébként látom régi a kérdésed,de hogy alakult azóta a helyzet?

2020. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van valakinek azóta tapasztalata?


Sajnos én egyre kevésbé érzem azt, hogy a videóik akár segítő, akár hasznos módon kapcsolódnának az élethelyzetemhez. Talán kifogytak végleg az ötletekből?

2020. nov. 29. 14:08
 7/12 anonim válasza:
80%

Most te tulajdonképpen az exedre haragszol vagy erre a 2 videós emberkére? Miért ezekkel foglalkozol?


Kezdj el ismerkedni új emberekkel és fogadd el úgy magad ahogy vagy

2020. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt í című cikket keresd meg, van benne néhány jó mondta amit érdemes megfontolni.


"„Azt éreztem, megszakad a szívem” – Fájhat-e a szerelmi bánat, és ha igen, akkor hogyan kell gyógyítani?"


Én most próbálok felállni a padlóról egy szerelmi gyomros után.40F

2020. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el a dolgot. Vagy nem tudod hogy kell csinálni? Hát az elengedés kurzuson megtanulhatod. ;)
2021. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szerintem ez akkor müködik jól, ha kitárod az elméd, befogadsz olyan gondolatokat, amik eddig nem voltak kényelmesek (de hát ugye az eddigi gondolataid okozták a mostani állapotot), tehát magad elgondolkodsz azon, amiket hallasz. Más nem tud helyetted gondolkodni.


"Nehezen hiszem, hogy a videóikon túl bármi hasznos tanácsot tudnak adni" - innentől kezdve mit vársz? Magad blokkolod saját magad.

Menj akkor olyan helyre, ahol van bizalmad, enélkül a Jóisten nem fog tudni neked segíteni.


Én járok hozzájuk, nekem nagyon sokat segítenek.

2021. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!