Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalás utáni újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás utáni újrakezdés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne tapasztalatok alapján, hogy miután az egyik felet megcsalták de megbocsátott a párjának, hogyan folytatódott a kapcsolatuk? Megváltozott a viselkedése? Gyakori lett a féltékenység?


Meddig voltatok/voltak együtt az újrakezdés után?


Azt is írjátok le kérlek, milyen nemű a megbocsájtó és a megcsalt.



2019. júl. 23. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan rövid ideig tartott utána még a hattyúdal, hogy féltékenykedni sem volt idő.
2019. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudtam többé megbízni benne így nem folytatódott
2019. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másfél évig húztuk még egymás idejét. Nem tudtam benne már megbízni, de nagyon szerelmes voltam. Folyton gyanakodtam, féltékenykedtem, megállás nélkül veszekedtünk. A pasi volt a megcsaló.
2019. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A volt feleségem volt a megcsaló, a gyerekek miatt folytattuk. 2 évet még pluszban kidobtam az életemből a béküléssel. Kár volt újrakezdeni.
2019. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Volt esetleg olyan aki bosszút állt később?
2019. júl. 23. 19:55
 6/6 anonim válasza:
Éppen ebben a cipőben vagyok. Én nagyon gondolkodom rajta h felhivom a nő férjét h ő is tudjon róla. Már csak azért is mert az illető semmiről nem tud.
2019. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!