Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondjátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak ha egy másik férdi randira hív titeket?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel újra elkezdtem beszélgetni, és folyton mondogatja hogy hétvégén menjünk el kajálni, meg már azt is mindta hogy ha "netán" szakitok a jelenlegimmel, akkor ő szívesen megpróbálja velem, régóta tetszem neki, nagyon szép vagyok stb... Mondjam el a páromnak? Vagy inkább töröljem ki? Mivel a párom a legjobb barátom is, mindent elmondok neki

2019. júl. 24. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Meg is válaszoltad a kérdésedet azzal, hogy a párod a legjobb barátod is egyben.

Ha nem akarod megcsalni, nincs hátsó szándékod, akkor mond el neki.

2019. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bosszantanám vele. A görényt határozottan küldd el melegebb éghajlatra! Bár ha rendszeresen beszélgetsz vele, úgy tűnik, neked nincs ellenedre a dolog.
2019. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem is ertem, hogy jutna eszembe ugy megalazi a paromat, akit elvileg tisztelek es szeretek, hogy idegen ferfiakat ilyen kozelsegbe engedjek magamhoz, hogy megmerjenek engedni maguknak ilyesfele meghivasokat velem szemben.

Az elso ilyen mondata utan tiltas, torles kellett volna hogy legyen.

2019. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő nem idegen nekem! Egy faluban éltünk, de ő elkoltozott kb 3 éve. Régen jóban voltunk, most is jókat beszélünk, csak a célozgatásai zavarnak nagyon. De úgy mint "férfi" úgy soha nem tudnék ránézni mert nagyon nem az esetem
2019. júl. 24. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint egy annyira ostoba kérdés és gondolkodás, hogy nem igaz...de komolyan basszus, gondolkodtok mielőtt cselekedtek?


Ha szereted a párodat a társadat, akkor 1 percet sem gondolkodsz és elküldöd a másik férfit.

2019. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el, de jelezném a pasinak, hogy más portáján sepregessen.
2019. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy megemlíteném-e, ez helyzetfüggő. Ami viszont teljesen biztos, hogy a kedves nyomulós fiatalembert határozottan elküldeném a búsba és nem is haverkodnék vele tovább. Nekem még szinglin sem fér bele az, hogy olyanokkal haverkodjak, akik közben nyomulnak és többet akarnak tőlem.
2019. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve arról is tudna, hogy beszélgetek valakivel barátilag, és ebből következően azt is elmondanám, hogy bepróbálkozott, de nem fogok elmenni.

Azért is elmondanám, mert van, hogy tényleg baráti viszonyban találkozom valakivel, arról is tud a párom. De ők nem udvarolnak. És szeretném, ha a párom tudná, hogy olyannal nem megyek el sem a tudtával, sem a háta mögött találkozni, aki udvarol.

2019. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam a páromnak tavaly hogy a tanfolyamos társam csapja nekem a szelet még rózsát is kaptam tőle és mondta hogy tetszem neki nem járnék e vele. Hát sajnos kissé elnevettem magam miután nem is sokat beszéltünk nem is ismert és ezzel jött elő. A virágot azért ide adta amit szépen a buszhoz menet oda adtam két fiatal csajnak. Furcsán néztek rám de elfogadták. A párom tisztában van vele hogy őt szeretem és nem kell más ezt ki is mutatom nem csak mondom. Hála istennek nem féltékeny tipus elmondása szerint hiába lenne az ha mással akarok lenni úgy is mással leszek nem vele. Nem tudna vele mit csinálni.
2019. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ha elmondod. Legalább nem kényelmesedik bele a kapcsolatba 😃
2019. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!