Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan pasik, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik, akiknek nem elég az, ha -szerintem- egyértelmű jelét adja a nő annak, hogy érdekli őt a férfi, hanem vmi több kell ahhoz, hogy ő is merjen lépni a nő felé?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy pl. dícsérem, odamegyek hozzá,keresem a társaságát,érdeklődök a dolgai iránt, néha ráírok, stb...szóval ilyenekből lehetséges, hogy azt gondolja, hogy pusztán barátságból teszem??
2019. júl. 26. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

vagy hihetetlennek gondolja

vagy nem tudja,mi lesz a válaszod, ha ő továbblép... tudod, metoo....

2019. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AndrejjaMarijann ***** válasza:
77%

Vannak bizony. Amit te egyértelműnek vélsz, ő nem biztos, mert fél az elutasítástól. De ha te biztos vagy benne, hogy te is tetszel neki, akkor lépjél te.

Én ezt tettem és nagyon jól tettem.

2019. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos pont azért nem merem még egyértelműbben kifejezni az érdeklődésemet, vonzalmamat, mert nem tudom, hogy ő tényleg "nem fogja a jeleket", és azért nem lép-e, vagy érti a jeleket, csak nem érdeklem.Szerintem alapvetően tetszem neki, de hol így, hol úgy viselkedik, és összezavar.
2019. júl. 26. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ő is össze van zavarodva. Szerintem legyél egyértelmű, akkor vagy igen mond vagy nemet. Ez a talla-bille nem visz sehova, csak össze-vissza viselkedtek.
2019. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

depressziós korszakomban egyértelmű volt, hogy ki mit akar tőlem, de nem mertem lépni


viszont most is úgy vagyok vele, hogy levágom ki mit akar tőlem, de kevés lány kelti fel az érdeklődésemet (mondjuk itt idegenekről van szó)

ha valakivel van valamilyen kapcsolatom, annál hamarabb eltudom dönteni akarok e valamit vagy sem


(egyesek szerint demiszexuális vagyok, de nem vagyok ebben biztos, csak az biztos, hogy az átlagtól eltérek)

2019. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Vagy csak szimplán nem akar semmit tőled. Hány éves? Ez a dolog, hogy fél, teljesen nevetséges.
2019. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, bármi lehetséges, azért is kérdeztem. De a kérdés az, hogy -még ha nevetséges is- létezhet olyan, hogy nem képes valamiért olvani a jelekből?
2019. júl. 26. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind megtetted, amit fent felsoroltál és bejössz neki + többet akarna szimpla haverságnál, akkor rég kapott volna az alkalmon és tovább vitte volna. A legszerencsétlenebb is.
2019. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alapesetben én is így gondolom. Csak nem szeretném, ha "elmennénk egymás mellett", azért mert ő nem vette a jeleket, nem merte jelnek venni ami az volt.
2019. júl. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!