Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyeneket mond, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mond, akkor érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi ismerősöm akivel nagyon sokat beszélgetek (van, hogy délelőttől éjfél utánig), és megkérdezte, hogy élnék-e abban az országban, ahol ő. Mondtam hogy elvileg igen, de kb. csak az kap vízumot akinek a családtagai már ott élnek. Erre azt mondta, hogy nem, mert feleségül is vehetne. Nyilván nem komolyan mondta, de ha ilyesmivel viccelődik az jelentheti azt, hogy akar valami komolyabbat? Mert általában úgy tűnik, hogy nem érdeklik a párkapcsolatok, de annyi időt tölt velem stb. hogy nem tudom, hogy kezeljem ezt.

2019. júl. 26. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nem ok nélkül beszélget veled több mint fél napot. Oka van. Szerintem komolyan gondolja veled.
2019. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gyakori, hogy ennyi ennyi időt áldoz Rád, akkor

tényleg fontos vagy neki.

2019. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha 30 év körüli, akkor az akar valamit ha időt szán beszélgetésre. Egyébként meg nem tenné.
2019. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
34, én 23. Nagyon gyakran előfordul, hogy ennyit beszélünk.
2019. júl. 26. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelnéd, nem beszélne veled ennyit, ez tiszta. Az más tészta, hogy mik veled a szándékai. Komoly kapcsolat, vagy szex, és most ez a beetetés. Ezt nyilván akkor tudod meg csak, ha többször találkoztok személyesen is.
2019. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!