Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exem haverja áthívott sörözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Exem haverja áthívott sörözni, meg dumálni?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk és szerette volna, ha nála alszom... meg mozizni, meg ilyesmik. Tökre nem értem. Most ennyi idő után azt hiszik, hogy most meg a haverral szeretnék együtt lenni?

2019. júl. 27. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván te is tudod, hogy ez pontosan azt jelenti, hogy tetszettél az exed haverjának.

És ha csak haver (nem pedig barát), akkor lazán feláldozná a haverságot a veled való kapcsolatért.

2019. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hány évesek vagytok? Mit nem értesz? Ugrik a lepattanóra. Hát, elég gáz. Ha nagyon fiatalok, még azt is lazán kinézem, hogy az exed mondta neki.
2019. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Közel vagyunk a harminchoz. Először azzal jött, hogy az ex miatt keresett, neki hiányzom, most meg hablaty volt. Hagyjuk is. Jó lett volna szerelem és normális baráti kör. Exemre sehogy sem tudok barátként tekinteni.
2019. júl. 27. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, majd' 30 évesen ott tartani, hogy nem tudja egyenesen megmondani, hogy maga miatt akarja. Ami pedig amúgy elég levágós, ha azzal kezdte, hogy nem máshova hívott, hanem egyből lakásra... Szép haver.
2019. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag az exem hiányolt. Mindketten próbálnak becsajozni, de nem megy nekik. Exemmel komolytalan volt a kapcsolat, én azt akartam, legyen mégis komoly, de mellettem ismerkedett. Aztán eltűnt, se kép, se hang. Most meg... barátkozni akarnak, először azzal a dumával, hogy az exemnek hiányzom. De akkor meg... miért a haverja kezdett velem dumálgatni... mondjuk így egyikőjük se kellene nekem.
2019. júl. 27. 23:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egész gáz, úgy ahogy van.
2019. júl. 27. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyik sem kell, akkor csináljatok édes hármast.
2019. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, ha egyik se kell, akkor majd biztos egyszerre ketten kellenek. De primitív vagy, Édes Istenem. :)
2019. júl. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!