Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azért kaptam én kisebb virágok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kaptam én kisebb virágokat a volt páromtól, mert engem nem szeretett annyira, mint a mostani barátnőjét?

Figyelt kérdés
A volt páromtól néha kaptam rózsát, 1-1 szál kéket, mert az a kedvencem kis diszítéssel. A mostani barátnője ismerősöm fbon és folyton látom, milyeneket vesz neki, nagy rózsadobozokat meg hatalmas csokrokat... Nem vagyok anyagias, csak annyira nagy a kontraszt... Őt szerintetek jobban szereti, ezért kap nagyobb dolgokat? Ja és rólam nem is posztolt képeket, egyszer rakott csak ki ilyen "napom"-ba, ezzel az új barátnőjével meg ki van írva hogy kapcsolatban vannak meg mindenféle közös képek stb
2019. júl. 28. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem egyértelmű??
2019. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Neked annyi volt az igényes, az új nőnek meg ennyi.
2019. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igényed*
2019. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Az exednek nem te voltál az igazi, neked sem ő, nemhiába mentetek szét.

Az viszont előfordulhat, hogy ez a lány már az igazi lesz neki.

2019. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Egy-egy kék rózsa árából kijön több sima. Ő simából vagy kékből kap doboz vagy csokorszám? :p

33/f

2019. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy más évszakról van szó. Télen drágábbak a virágok.

Vagy emelkedett közben a jövedelme.

2019. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:

- Ha te hagytad el, akkor ez lehet azért is, mert nem akarja, hogy az új csaj elhagyja. Ösztönszerű, hogy hátha ha jobban elhalmozom, meg jobban hirdetem hogy vele vagyok, nagyobb esélyel marad velem.

- De igen, az is lehet egy ok, hogy csak simán jobban szereti.

- Aztán az is lehet, hogy az új csajt szebbnek/okosabbnak stb. találja, ezért büszkébb rá, emiatt vállalja fel jobban a közösségin.

- Lehet ez egy üzenet neked. Hogy tudja, hogy látod, ezért direkt jól bánik az újjal, hadd egye a fene a régit. Direkt őt felvállalja, direkt róla tesz fel képeket, direkt ad neki nagy virágokat, csak hogy lássad, milyen jól bánik vele, ahogy veled nem. Tehát egyfajta bosszú.

2019. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. A 3. ponthoz hozzaténnem, hogy emiatt azt hiszi, jobban megérdemli, hogy elhalmozza, ezért teszi.
2019. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!