Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy férfi látványosan odavan egy nőért?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy az gáz meg csökkenti az esélyeket ha egy férfi nagyon mutatja hogy bejön neki egy csaj. De amúgy miért? Eleve ha nem adja az ember a tudtára, akkor sose lesz semmi...

2019. júl. 30. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon imponáló, izgató. Inkább legyen ilyen,mintha nem mutatná ki érzelmeit,utóbbit nagyon nem szeretem.
2019. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert lehet, hogy csak kanos, és minden nőért odavan.
2019. júl. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, mint az 1. válaszoló.
2019. júl. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is elég izgi és imponáló, ha őszinte.Imádom, ha körbeudvarolnak.


N/30

2019. júl. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
nekem kellemetlen lenne nyilvánosan ha mindenki előtt látványosan udvarolna valaki
2019. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon helyes srac volt de mindent elrontott azzal ahogy nyalcsorgatva egyfolytaban csak bamult, teljesen felfalt a szemeivel, aztan elvitt operaba es elotte leterdelve szavalt h az en urnom igy, az en urnom ugy.

Szeretem a hagyomanyos ffi-noi szerepeket, nem akartam az anyukaja lenni.

2019. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!