Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú könnyebben szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú könnyebben szerelembe esik ha azt látja a lányon hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Én tapasztaltam magamon, hogy ha egy alapból szimpi, helyes fiú minden nap kimutatja nekem hogy oda van értem, akkor könnyen beleszeretek... talán mert hatással van rám hogy szeretve érzem magam. Ez igaz a fiúkra is? Beleszerethetnek egy lányba aki alapból szimpi nekik és mindig érezteti a fiúval hogy oda van érte?

2019. aug. 1. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Igaz. De csak a "könnyebben" rész, ha amúgy megvan az a bizonyos kémia.
2019. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen. El is riaszthatja. A személyiségétől is függ, hogy reagál, de örülni örülni fog neki, az biztos :)
2019. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz! A pasik nem úgy működnek mint a lányok! Mi nem szeretjük az ilyen ribiket! Mi hódítani szeretünk. Azt értékeljük akiért mi dolgoztunk meg!
2019. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nőknél van ez, hogy szimpi, ha szimpinek tartják. Pasik a külsőre mennek.
2019. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

> Nőknél van ez, hogy szimpi, ha szimpinek tartják. Pasik a külsőre mennek.

Akkor légyszíves Tinderen (de igazából bármilyen más társkeresőn is jó) próbáld ki, hogy felregisztrálsz egy átlagos lány, majd egy átlagos fiú képével. Meglátod, melyiknek lesz (több) egyezése. 🤦‍♂️

2019. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. De te elhiszed, hogy beléd van zúgva és könnyebben megdug. :)
2019. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem r*bisen viselkedek meg nem is nyomulok rá :) Csak mindig nézem és ha rám néz elkapom a fejemet,mosolygok rá. Szerintem ez nem könnyűvérű viselkedés vagy igen?

Rajta látom hogy nagyon tetszik neki hogy figyelek rá, mindig mosolyog és jó kedvű a közelembe mások is mondták, meg zavarba is van ha a szemembe kell néznie beszélgetni, udvarias is velem.

2019. aug. 1. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálam igen lenne a vâlasz
2019. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra IGEN hogy könnyűvérű viselkedés?
2019. aug. 1. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!