Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, lenne egy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lenne egy fontos kérdésem hozzátok! Létezik, hogy annak ellenére, hogy egy bő fél év udvarlás és olykori közös programok alatt nem alakult ki a hölgyben felém vonzalom, de szeret a társaságomban lenni, később kialakuljon?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves, nagyon okos és egyben csinos csajról van szó. Igazából szomszédok vagyunk, szóval az olykori találkozás továbbra is elő fog fordulni már csak emiatt is. Én nagyon beleszerettem, de sajnos viszonzatlan maradt. Viszont ezek után már nem fogok 100 %-osan csakis rá fókuszálni, sőt nem is fogok neki udvarolni, de persze azért nem fogom teljesen elfelejteni.


Veletek/ismerőseitekkel volt már úgy, hogy hiába udvarolt neki kitartóan, türelmesen, megadva a módját egy normális férfi, sem a külseje, sem a belső tulajdonságai nem váltottak ki semmilyen féle vonzalmat, ám később mégis csak kialakult a szikra?


(Egyébként olyan élethelyzetben voltam, hogy a kötelességeim miatt antiszoc lettem, és majd ezután lesz időm visszazökkenni, tehát előtérbe fognak jönni olyan tulajdonságaim, amiket nem tapasztalhatott meg.)



2019. aug. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem csaj vagyok, de tudom a választ. Nem fog kialakulni semmi a részéről.
2019. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kis esély van rá, hogy több legyen az ő részéről is. Szóval erre ne alapozz, ismerkedj másokkal és annyi.
2019. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bocs.
2019. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem állok be a sorba... Igen, kialakulhat. Viszont ez idő igényes és nem biztos hogy ki fog alakulni bármi is. Tehát vagy vagy alap.


Nálam alakult ki később is.

2019. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem, soha sem fog.

Mérhetetlenül nagy hiba, ha ebben reménykedsz.

Te ha tudnád, hogy hányan, mennyi keserűséget szereztek e miatt.

A csaj nagyon is tisztában van az adottságaival. Hamarosan a talpára áll, és be fog pasizni. Össze fog jönni valakivel pár nap alatt, te pedig csak helyeselni fogod, sőt örülni fogsz neki.

A nőknek nem türelmes és normális férfi kell, ezzel hiába áltatod magad. Magyarázat keresésére pedig ne vesztegesd az amúgy túl sok szabadidőd.

2019. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulni kialakulhat, de elég kétesélyes. Ne erre apellálj szerintem, hogy jaj, ha majd megismeri a jó tulajdonságaidat... mert ha megismeri, akkor elképzelhető, hogy ezek miatt aztán végül beléd szeret, de az is lehet, hogy megmaradsz neki jó barátnak. Sztem azzal teszed magadnak a legjobbat, ha értékeled azt is, ha csak a barátod marad. Ha csak barátkozni nem akarsz, inkább ne erőltesd, mert nincs olyan nagyon nagy esélyed, így meg lehet, hogy elpazarlod az idődet a semmire.
2019. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem ő az egyetlen szomszédod. Lehet, hogy van olyan szomszédod, akit régebben ismersz, mint ezt a lányt. Mégse alakult ki vonzalom az 58 éves Aranka néni iránt.
2019. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog.


Legalábbis nem ebben az etapban (majd 15 év múlva esetleg, mikor már megváltoznak a párkeresési preferenciák nála). Ha 1-2 hét alatt nem kattant rád, akkor csak haver vagy.

2019. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!