Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen ennek a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ennek a vége?

Figyelt kérdés

Felböttoktatásban veszek részt, ahol életemben másodszor fordul elö , hogy egy pasi vonz. Elöször az elsö baratom irant éreztem hasonlót

Most jöttem ra, hogy mennyire elfelejtettem , hogy a vonzódás milyen fontos , es hogy milyen ritkán fordul elö , hogy valaki tarsasagaban jól érezdmagad

Az ember erölteti , talalkakra jar emberekkel , de igazi vonzalom tiz evenkent jön, ha jön.

Ez a pasas aki vonz , azoktatótanár, hatévvel idösebb mint en .

Úgy veszem észre, hogy ö is ugyanúgyérez, sokat bámulrám, mindenki mondja, hogy bejövökneki , folyton ugrat , es velem foglalkozik

Többször akart beszelnivelem órák után, de olyankor semleges dolgokról beszelt , sose kezdeményezett.

Nem hiszem hogy ennyire óvatos lenne, szerintem sose fog lépni , mert abból indulok ki , hogy ha egy ferfit erdekel a nö akkor lépnifog.

Én készen állok ezt elengedni .

Sokat meselt magaról , hogy elsö felesegehalála utan egyedul nevelte a gyerekét annak kamaszkoraig es a mostani eleteröl nem beszelt .

Kerdeztek a többiek ha van felesege latvan a flörtölest köztunk de nem nincs , stb , vegul egyszer felszajjal kibökte hogy par eve van egy elettarsa , aki jó a gyerekhez .

Nekem úgy tunik hogy nem akar kilépni a konfortzónájából , vagy a munkaja miatt nehez ez neki

Ez féléve megy

Tulajdonkeppen nem akartam csabitani , tudattalanul vigyorogtam neki , nemreg jöttem ra es tudatosan figyelek már magamra es kontrollálom magam

Abból indulok ki , hogy nem kellek neki



2019. aug. 13. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd vége lesz,amikor vége a tanfolyamnak is
2019. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első mondataiddal, hogy vonzalom x évente egyszer jön csak nem értek egyet.

Szerintem a tanárt kár erőltetni

2019. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!