Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok az egyetlen ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen ember, akit ennyire elszomorít ez a sok negatív kérdés itt gyakorin? Ti is így látjátok ahogy én?

Figyelt kérdés

3 hete kezdődött el a párkapcsolatom, de olyan hajmeresztő dolgokat, kérdéseket lehet itt olvasni, hogy esküszöm, az internet tönkre tehet egy párkapcsolatot simán, puszta böngészgetéssel...

Amúgy nagyon sajnálatos, hogy milyen téren hűtlenek tudnak lenni az emberek, lehet, hogy én vagyok túl báránylelkű, de ilyen dolgokat nem tudnék sose művelni a párommal.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy Ti hogy vagytok ezzel



2019. aug. 14. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Bizony, a kapcsolatok már akkor tönkre mennek, mikor még el sem kezdődnek.
2019. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Én most jövök a szépség rovatból, ahogy egy tök normális alkatú lányt húztak le, és megfogadtam, hogy én többet férfi előtt nem vetkőzöm le, csak ha orvos, és a halál fenyeget.
2019. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal vagy még...
2019. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam néha benézni ebbe a témakörbe, mert szeretek normális kérdezőknek tanácsot adni. 14 év boldog házasság után, azt hiszem, tudok segíteni néhány problémán. Sosem csaltuk meg egymást, sosem mondunk direkt olyat, amivel megbántjuk egymást, szereteten és tiszteleten alapszik a kapcsolatunk. Rossz és furcsa olvasni a sok kavarást, hűtlenséget, de ez a mi házasságunkat nem befolyásolja. 😊
2019. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nézzél vígjátékot, ne a gyakorit, esetleg. :D
2019. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem,hogy Neked olvasgatni kellene a gyakorit és kiszúrni azokat a kérdéseket/válaszokat amik rossz hatással vannak Rád.Miért is teszed?

Ha most alakul a kapcsolatod nem kell tanulmányozni hozzá mások kapcsolatának alakulását, hiszen általánosítani nem lehet.


Ha téged lehúz amit itt olvasol ne tedd. Hűtlenség mindig létezett, ahogy a hűség is.Te ez utóbbiban bízz.

2019. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ne olvasgasd. En allatkinzos videokat nem nezek, mert en meg azt nem birom. Csaladon beluli eroszakos dolgokat se olvasok, mert nincs ra szuksegem, ahogy foghuzasra es autobalesetre sem keresek ra.

Nem az internet teszi a tonkre az embereket, hanem a gyenge idegrendszer es a rossz dontesek. Az en kapcsolatomat nem tette tonkre a gyk, mert nem veszem komolyan. ;)

2019. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elég nagy baj ha valaki az itteni kommentekre ad és mondjuk otthagyja a párját, mert azt tanácsolták hogy az a helyes. Ez egy anonim virtuális tér, tele önbizalomhiányos és lelkileg sérült emberekkel, nem mérvadó oldal. Maximum időtöltésre jó, de jobban belegondolva még arra se.
2019. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Aztán vannak olyanok is akik azon sírnak, hogy itt a gyakrin sokan sírnak azokon a kérdéseken, amit sírósak tesznek fel a sírásukról.


Ezért van itt ilyen sok negatív kérdés

2019. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van...nem is tudom miért kesergek itt azon, hogy mi van ha velem is ez lesz, rohadtul nem így kéne hozzáállnom a dolgokhoz.

Össze is szedem magam, mert ezt nem tehetem a lánnyal, hogy ismeretlen emberek negatív tapasztalatai miatt bizonytalankodom

2019. aug. 14. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!