Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó ajándék a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék a lánynak, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akibe szerelmes vagyok. A kedvenc édessége a savanyúcukor (ilyen gumicukor és savanyú cukorba van beforgatva). Apukám jött haza külföldről, és egy csomó snacket hozott, van köztük ilyen cukor is, ami a kedvence. Gondoltam odaadom neki, mert tudom, hogy szereti. Tudom nem én vettem, és most nem is az értéken lenne a hangsúly, csak kedveskedni szeretnék neki. Szerintetek ez jó ötlet? És ha igen, mit mondjak? Nem rohanhatom le, hogy SZERETLEK, de valamit mégis kéne, hogy ereztessem vele, többet érzek barátságnal... Ne nézzetek hülyének, de nem volt még barátnőm, nem tudom mit kell ilyenkor csinálni, mondani.

F/18


2019. aug. 16. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon kedves gesztus szerintem.
2019. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz első lépésnek!
2019. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó. De ha csak a cukorral fogsz tudni előállni, azt megköszöni, és ennyi.


Egy csomag ajándék cukorért, még nem lesz randi. Szóval kezdj el vele sürgősen dumálni is valamiről, de ne úgy, hogy itt a cukor, cserébe gyere randizni.

2019. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Utána írj rá facén, hogy milyen volt a cukor. Meg hívd el valahová. Sétálni vagy valami programra. Hangsúlyozd ki, hogy kettesben mennétek, tehát ne hívjon társaságot. Ha igent mond rá, akkor tulajdonképpen igent mondott a randira.
2019. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szoktunk dumálni, mondtam hogy barátok vagyunk.
2019. aug. 16. 17:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Programot egyébként is szoktunk szervezni együtt. Nyáron a Balatonon is voltunk, igaz ott más haverok is voltak, de koncertre mentünk már együtt, meg moziba is. Csak azok nem randik voltak, hanem baráti programok. Ha most elhívnám valahova, biztos igent mondana, de nem biztos hogy többet gondolna bele.
2019. aug. 16. 17:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, mert értékelni fogja, hogy tudod, ez a kedvenc édessége. Hívd csak el valami programra. Egyébként szerintem nem buta az a lány, ha átadod neki a cukrot, hogy tudod, hogy ez a kedvence és azért adod neki, szerintem fogja sejteni, hogy tetszik neked :) ha ezek után elhívod valahová és igent mond, akkor lehet, hogy te se vagy közömbös neki.
2019. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Hangsúlyozd ki, hogy kettesben mennétek, tehát ne hívjon társaságot."


Nem kell kihangsúlyozni.


Ha egyedül jön, egyértelmű, hogy ő is randinak vette az invitálást. Ha hozza 3 haverját, akkor kár erőltetni, mert ő nem randinak fogja fel a kapcsolatotokat

2019. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, hívd el valahová amikor odaadod neki a cukrot, ha engem hívnának és tetszene a srác eszembe sem jutna mással osztozkodni rajta :)
2019. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez inkább tini kategória. De persze, jó ötlet meglepni a szeretteidet. Csak nem szabad elvárni cserébe semmit.

Szóvall... inkább hívd randira. És ha jön, akkor ott add neki 🙂

2019. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!