Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok Nők! Ti örülnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nők! Ti örülnétek ha egy férfi szerelmes levelet írna nektek? Gyerekes vagy romantikus? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

30 éves F vagyok és szeretnék írni a kiszemeltemnek egy szerelmes levelet. Lányok, nők ti mit gondoltok róla ? Hogyan fogadnátok ? Nem túl gyerekes ?

A kiszemeltem 28 éves. Kort is írjatok, köszi mindenkinek.



2019. aug. 16. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

ha ez lenne az elso lepesed: nagy es voros villogo capslockos betukkel NEEE


tolakodo, es egyaltalan nem komolyan veheto, nem vagy bele szerelmes, ha csak a kiszemelted, max tetszik. ez inkabb komoly kapcsolatban pl 1 eves evfordulora jo ajandek, de nem kezdesnek.

2019. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Jó az amit az #1es ír. Én csak kiegészíteném annyival, hogy amíg nem ismered annyira, hogy kifejezetten neki szóló és jól megírt legyen a leveled addig ez fel se merüljön.
2019. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%

32 vagyok


Engem kiábrándítana!

2019. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Profi vagyok az írást tekintve. Ha kell szakmai segítség küldés előtt, jelezd bátran és átolvasom, forgalmazási- és helyesírási hibák szűrése végett. Egyébként én is azt javaslom, hogy szerelmes levelet inkább évfordulóra írj, ne a kezdetekkor! 31F
2019. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Én örülnék neki,a férjem is gyakran írt nekem régen :) 36n
2019. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Csak akkor írj, amikor már kapcsolatban vagytok. Egyáltalán nem gyerekes, hanem szép gesztus. Páromtól én még a mai napig, 6 és fél év után is kapok kézzel írt levelet, amiben érzelmeit írja le nekem.


Párom 35, én 29.

2019. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%

Én úgy veszem észre, nem méltányolják. Kiröhögnek, és elhajtanak.

34/F

2019. aug. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Hajtóstól rontasz az a házba, azt senki nem értékeli. Pont az a baj, hogy KISZEMELTről van szó, tehát:

A: alig ismered ebből kifolyólag egy csomó vélt tulajdonsággal ruházod fel - amit lehet gyerekestől "creepy"-ig minden, csak nem oké

B: "honnan a fenéből tud ez rólam ennyi mindent?" - ami őszintén, rémisztő.


Inkább hívd meg egy kávéra, ezerszer többet érsz vele!



Párkapcsolatban, amikor már ismeritek egymást, mint a rossz pénzt, nagyon más a helyzet. Annyit tudnék még hozzátenni a témához, hogy az 5 szeretetnyelvet ismered, ugye? Az, hogy az ember hogy fogad egy ilyen gesztust, függ attól is, hogy elsősorban melyik szeretetnyelvet beszéli. Legalább annyi barátnőm lenne teljes zavarban és nem tudna mit kezdeni a helyzettel, mint aki beleolvadna a zoknijába egy jól irányzott szerelmes levéltől ;)

2019. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép gesztus szerintem, de kezdésnek túl sok. Apró bókok, finom udvarlás, egy kávémeghívás-ezek sokkal jobban esnének először.
2019. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a férfi írna, akibe szerelmes vagyok, örülnék, ha más: nem.
2019. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!