Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Borzalmasan érzem magam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan érzem magam! Miért teszi ezt velem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval barátság extrákkal kapcsolatnak indult, én ezt szerettem volna, viszont egyre többet és többet keztünk el beszélgetni, majd szerelmet vallott. Elmondta, hogy keresték más lányok, viszont már nem szeretne velük lenni csak egyedül velem, én lehetek más férfiakkal is, õt ez nem fogja nagyon érdekelni. :(


Én viszont már nem éreztem fairnek, hogy más férfiakkal legyek mellette, miután ezt megtudtam, elkezdtem leépíteni a kapcsolataim is. Ahhoz akit szeretnek, nagyon tudok ragaszkodni, és igénylem az állandó kommunikációt olyankor.

Õ sokkal zárkózottabb, visszafogottabb és introvertált is, ezért neki természetes az, ha esetleg napokig nem hallunk egymásról, de nekem nem.


A napokban kórházba kerültem, és az a pár udvarlóm, akiket még nem építettem le, mind a hogylétem felõlem érdeklõdnek, de ez a férfi, akihez idõközben elkeztem kötõdni, nem kérdez semmit felõlem. Nagyon rosszul esik ez.


Borzalmasan érzem magam, én alapban nem akartam kötõdni hozzá. :(


Miféle játékot ūz? Miért teszi ezt velem? Mi a véleményetek?



2019. aug. 18. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Az a véleményrm, , hogy teljesen komolytalanok vagytok.Ő is, meg te is.

Ő ilyen langyi kapcsit akar , ahol dehogyisnem vannak neki is tartaléksi :) , Te meg annnyira nem bízol megbenne s nem is szereted, ha van még pár “ udvarlód”

Hát ennyi.

Nőjj fel előbb agyilag egy kapcsolathoz.

2019. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ez a mondás jutott eszembe rólad: "aki curvának áll, ne csodálkozzon, ha bhasszák..."
2019. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jah, még csak pár here ismerjük egymást, szóval nem tudtam mindenkit leépíteni, és igen, még nem is tudok bízni sem benne, hiszem nem ismerem, de az intuícióm azt sugallja, bízhatok benne, amit mondott, teljesen így is érzi!

Ismerõsõk is kérdeznek a hogylétem felõl, csak fáj, hogyha valaki ilyen hallgatag.

2019. aug. 18. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Első válaszoló első mondata elég kell legyen. Ennyit olvastam csak, de csak ismételni lehet. Kapd össze magad, gyakorolj kommunikációt, az mindenre megoldás.
2019. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezt a srácot hagyd a phaszba, mert sose fogod azt érezni, hogy szeret. Neked olyasmire van szükséged, amit ő nem tud megadni. Nem lesz hosszú távú.

2. Tarts némi-nemi önvizsgálatot. Hány kúrópajtid van összesen? Mi szükséged rájuk? Miért dobod el olyanért első szóra mindet, akitől csak azért akarsz többet, mert ő azt állítja, hogy szeret? De nem mutatja ki.


Így csak sérülni fogsz. A végére csak egy emberi roncs marad.

2019. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Par hete es szerelmet vallott? Es azt mondta, h legyel massal is nyugodtan? xD

Ti hany evesek vagytok? Attol, hogy valaki introvertalt, attol meg nem azt jelenti, hogy ne baxhatna at.

2019. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!