Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes a hugom és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a hugom és ezért nem látja milyen hülyeséget csinál később még fogja bánni. Mit tegyek hogy rájöjjön?

Figyelt kérdés

Sulit ott akarja hagyni, dolgozni akar 17 éves és 1 év múlva oda akar költözni a pasijahoz. Pasija 32 éves.

Én nem tudom mivan vele de egesznap nincs itthon és bunkó mindenkivel.

Neha meg éjszaka sincs itthon azt sem mondja meg hol volt.

Eddig olyan rendes volt most meg rá sem ismerni

És olyan r.ibis cuccokat hord..

Kicsit utána néztem a pasijának és meg tudtam hogy van egy 5 éves lánya mikor megszületett akkor szakított a csajaval és nagyon szeret inni.


2019. aug. 19. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ő élete.
2019. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tehetetlenek vagytok.

En is szerelmes votlam egy zuros gyerekbe, mondjuk a csaladom nem tudta, pont ezert, de minden baratom probalt lebeszelni rola. Egy szerelmesnek hiaba mondasz akarmit, szereti. O nem latja hogy rossz, o nem latja amit ti igen sehogysem fogod tudni a szajaba ragni, mert szereti. Majd rajon magatol. Mindenki a sajat hibajabol tanul, ha nem hozza valo a ferfi ra fog jonni, fajni fog neki, de hidd el eszhez fog terni.

2019. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleitek hol vannak? Tiltsa el a pedo pasijától anyád/apád, vagy hagyjátok, hogy a saját kárán tanuljon. Sajnos sok az olyan féreg, aki fiatal lányokat manipulál, de ehhez az is kell, hogy a lány kellőképp naiv és butácska legyen
2019. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szüleink mindig dolgoznak. Már mondtam nekik ezt, mondták a hugomnak hogy nem mehet sehova akkor össze vesztek kiabáltak és azt mondta hogy úgyis elfog menni itthonról és hogy nem tilthassák meg neki
2019. aug. 19. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
EGy év alatt ez a "kapcsolat" véget fog érni. Vagy mert rájön, hogy hülyeséget csinál, vagy másba lesz szerelmes.
2019. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hugod már menthetetlen, hagyd hogy élje az életét. Ha belátja akkor újra a régi lesz, ha viszont nem, akkor csúnya világ vár rá iskolai végzettség nélkül és ugye a család se lesz mellette. Én is ugyanilyen helyzetben vagyok a testvéremmel, de ő már idősebb. Mi is tehetetlenek vagyunk, tanulnak a kárukon.
2019. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Üljetek le otthon beszélgetni! Tiltással nem sokra mentek, de talán az észérvek hatni fognak rá.

Szüleidnek is mondhatád, hogy több törődésre van szükségetek!!

2019. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szüleid helyében ha olyan nagy lánynak érzi magát akkor menjen a pasijához költözzön oda és csináljon amit akar. Majd szalad ő még haza sírva.
2019. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:

Hm, a szuleid nem gondoljak, hogy van abban valami szerepuk, ha a lanyukkal nem foglalkoznak, az meg osszeall egy dupla annyi idos ferfival? Nem a hugicat kene elso korben helyrerakni, hanem a szuloket. Utana lehetne elkezdeni kommunikalni a hugoddal, de ott is erzesek szintjen, hogy erzi magat a vilagban, hogy kepzeli el a jovojet, mik foglalkoztatjak, stb. Utana lehet majd levakarni a faszirol. Lehet rad jobban fog hallgatni, mint a szuleitekre, de mindenkeppen szukseg lenne, az o egyuttmukodesukre is, a csaladi legkor fontos.


43F

2019. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!