Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit gondolhat rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat rólam? Ezek után még szerethet ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit nagyon szeretek, viszont a köztünk lévő távolság miatt nagyon hiányzik nekem.

Megemlítettem neki, hogy jól esne ha néha mondaná, hogy szeretlek" mivel tudom, hogy sok a dolga és nem ér rá mindíg chatelni , írni nekem.

Erre a válasza ez volt:

Jó majd mindíg írom neked majd ezután

És elég gyakran írja

Azt szeretném, ha nem kérésre mondaná.

Ez kicsit olyan mesterkelt így, hogy mondtam neki.

Csak jól esik néha akit szeretünk ha már nem is lehetünk mindig együtt de akkor valahogy tudatára adni a másiknak hogy fontos nekünk és gondolunk rá



2019. aug. 25. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam megbeszélni, elmondani neki , hogy nem szeretnék állandóan a terhére lenni csak amikor mondjuk nem ér rá eleg nekem annyi is hogy "szeretlek, vagy egy hiányzol.

Mivel van hogy egész nap nem hallok felőle es aggodom érte, rossz.

Csak hogy ezzel is megnyugtasson azért gondoltam

2019. aug. 25. 16:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc? Az, hogy te kéred, hogy írja minden nap ezt, attól nem lesz igaz. Magától meg minek mondja, ha nincs így?
2019. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor kérd rajta számon a "szeretlek" szót, ha már minden nap látod. Így hogy alig alig találkoztok semmi jelentősége ennek a szónak, majd akkor lesz ha a szemedbe mondja.
2019. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!