Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srác és lány között barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srác és lány között barátság úgy hogy az egyik kapcsolatban van? Más is féltékeny lenne?

Figyelt kérdés
A barátommal egy pár hónapja vagyunk együtt távkapcsolatban és csak ritkán tudunk találkozni. Mint megtudtam tőle van egy lány barátnője akivel elmondása szerint "barátok" Viszont engem aggaszt ez a dolog. Félek hogy több is lesz köztük ha beszélgetnek egymással. Nem tudom milyen sűrűn beszélnek de elég féltékeny vagyok, nem is tudja mennyire. A lány bele van zúgva és többet akar tőle. De a pasim szerint csak szexre lenne jó másra nem. De nem értem hogy ha nem akar tőle semmit akkor miért kell vele beszélgetni. Ahelyett hogy velem beszélgetne többet és a mi kapcsolatunkat építenénk. Szerintetek van okom a féltékenységre? Csak mert én sem barátkozok más pasikkal. Fogalmam sincs miről beszélgethetnek de nem hinném hogy bármi olyan lenne amit ne tudna velem megbeszélni. :(

2019. aug. 29. 16:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta megmondta a csajnak hogy csak barátság lehet köztük. Csak nem értem ez hogy működhet ha a csaj bele van zúgva a pasimba.
2019. aug. 29. 16:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sose tudhatod 100 százalékosan. A bizalom az alapja mindennek. Lehet már 10-szer lefeküdtek azóta, de lehet, hogy a barátod a hűség mintaképe. Ez ilyen sajnos...
2019. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Egy olyan lany vagyok aki bele van zugva a fiu baratjaba (o szingli).

Haromszor hivtam randizni, egyszer megprobaltam megcsokolni. allandoan visszautasitott.

De szeret velem logni, mert jol elvagyunk, jokat nevetunk, jokat beszelgetunk.

Parkapcsolatra mas tipusu no kell neki sajnos.

2019. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Azért beszélget vele, mert egyszer meg akarja dugni.
2019. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Azért az se reális dolog, hogy mondjuk valakivel évek óta jó kapcsolatban van, feltételezhetően, és te "pár hónapja" beugrottál az életébe, és elvárod, hogy dobja ki az illetőt.


Egy kapcsolat nem arról szó, hogy a két ember onnantól kezdve csak és kizárólag egymással foglalkozhat.


Valamennyi féltékenység természetes, de betegessé ne fajuljon, és főleg ne kezdd el terrorizálni vele.

2019. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes. Én nem akarok más pasival dugni. :(
2019. aug. 29. 17:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ismeri szerintem olyan régóta. Barátkozni mostanság kezdtek.
2019. aug. 29. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Exembe is bele volt zúgva a csaj barátja. 4 évet voltunk együtt ebből 3 éve szerelmes volt bele a csaj és miután vége lett egyből össze is jött vele mondván hogy úgy is évek óta vár rá. Szóval el lehet úgy lenni hogy téged megesz a féltékenység ő meg jól elvan a csajjal és még is te vagy a hülye. Sosem lennék még egyszer ilyen kapcsolatban.
2019. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ebből lesz a barátság extrákkal.
2019. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Támogatom 8-ast, egy kapcsolat addig tartson amíg mindkét fél boldoggá teszi egymást. Annak nincs értelme, hogy a pasid jól érzi magát non-stop nélküled is, te meg azon kattogsz egyfolytában, hogy most vajon milyen pozícióban dugnak a másik csajjal...
2019. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!