Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka annak, ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy ferfi csak flörtöl, de nem vallszerelmet, nem hiv talira?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a gyakorin azt mondjak , hogy lepj te , mint nö , de a baratnöim akik ezt tették , mindig megbánták , mert a pasi vegul semmi konkretat nem akart

Miert kötekedik , bókol , mosolyog , szemezik egy pasi , es minden gesztusa, testbeszed arról árulkodik , hogy bejössz neki , rajongvanéz , keresi a társaságom es ez hónapok òta megy . Vannak napok mikor huvös , utana megint nyomul

Nehez kiigazodni rajta, biztat hogy smsezzek neki barmi kerdesem van munkaval kapcsolatosan , mert ram mindig van ideje . Altalaban valaszol az sms re , de van amikornem . Olyankor nem sms ezek többet , akkor megint biztat , hogy irjak , miert nem irok .....

ez csak jatek szamara?

Szórakozik azon hogy latja hogy nekem bejön , es zavarban vagyok ?



#flört #semmisehol
2019. aug. 30. 22:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Vagy jön es folyton fogja a vallam, karom, es ölelget .

Ha meg melle allok a kaveautomatanal megkerdi hogy nem allok túl közel ? Elszegyellem magam

Egyszer en fogtam meg a derekat , felbatorodva mert ö sokszorölelt meg , akkor meg visszautasitó volt szinte , hogy a jaj a háját ne fogjam meg

Tehat ha ö ölel közeledik ok , ha en akkor pontratesz

2019. aug. 30. 22:08
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy nem akar tőled semmit.
2019. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Elvezi, hogy latja rajtad, hogy bejon neked. Ennyi.
2019. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Csak szórakozik! Nem akar tőled semmit sem! Te látsz bele minden olyat ami valójában nincs is! Azért utasít el, mert nem akar tőled semmit! Hülyít, mert látja rajtad hogy idáig vagy érte. Játszik az érzéseiddel. Közben valaki másnak is csapja a szelet, csak te nem tudsz róla!
2019. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én látok bele ? Ja az hogy jön es folyton éringet, ölelgetés szemez az semmi , az emberek csak úgy nekemesnek es en meg mozizok
2019. aug. 30. 23:10
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Valakinek az se párkapcsolat, ha dugnak.


A helyedben megkérdezném, mikor fog már elhívni randira.

A reakciójától függően megmondanám, hogy ez nekem már szerelmi kommunikáció, amit csinál és hagyja abba, vagy legyen a kedvesed.

2019. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó tipp 6 os
2019. aug. 30. 23:28
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Öleléstesztet is megpróbálhatod!


Ha vonzózik hozzád, akkor összeér a csípőtök. Ha nem, akkor eltarta a csípőjét tőled.

2019. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hasavan , igy nem lehet megpróbálni
2019. aug. 31. 02:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy átkaroltad, és elhúzódott. Megvolt a teszt.

Csak legyezi a hiúságát, hogy bejön neked, azért keres, hogy a te rajongásodban fürdőzzön, de ennyi.

Egy pasi akkor ilyen, mikor kedvel, de nem gondol elég jó nőnek, hogy ebből több legyen. :(

2019. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!