Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonyom volt 4 honapja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FunnYdY kérdése:

Viszonyom volt 4 honapja egy csajal aki szekitot a parjaval akivel 2 eve egyut volt 2 honapja, miutan elvalt mondta nekem, hogy nem akar kapcsolatot de viszont szereti a tarsasagomat. Mit jelent ez? Tanacs?

Figyelt kérdés
A problema az, hogy ugy erzem, hogy keruli a tarsasagomat az utobi 2 hetben sot nem is talalkoztunk csak neha Instan meg facebookon reagalunk egymas kepire vagy commolunk a storykra.A csaj mondott nagyon szemelyes dolgokat es szerintem miatam is szakitot a parjaval,olyan dolgokat tett meg mondot ,hogy szerintem erezhetet irantam valamit,de most erzem ,hogy tavolodik el tolem.

2019. szept. 2. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem jössz be neki, különben nem hozná fel kifogásként, hogy nem akar kapcsolatot.

Volt egy ilyen csaj, szakítás után egyből rá is hajtottam, mondta nem akar kapcsolatot, rá egy hónapra lett valakije. Ennyit erről.

Ez csak egy finom lekoptató szöveg.

2019. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nyár van. Ilyenkor mindenki messze van kicsit. Kerdezz ra szerintem. Szerintem moat tisztaznia kell magaban is a dolgait
2019. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással én is távolodnék tőled...
2019. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha igy írsz neki is,akkor nem is tudom mit gondolhat rólad.
2019. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!